Arınç nikah şahidi

Giriş Tarihi: 2.9.2013

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Alanya'da düğün törenine katıldı. Arınç, dayısı Ali Yöğüt'ün torunu Ali Yöğüt'ün şahidi oldu

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Alanya'da dayısının torununun düğün törenine katıldı. Arınç, Clup Park Alanya'da düzenlenen, dayısı Ali Yöğüt'ün torunu Ali Yöğüt ile Dilşen Akkaya'nın düğün töreninde nikah şahitliği yaptı. Çifte mutluluklar dileyen Arınç, gençlerden bir ömür boyu birbirlerini her gün daha çok severek, daha çok bağlılık duyarak, örnek bir aile kurmalarını istedi. Genç çiftin birbirine çok yakıştığını ifade eden Arınç, bu mutluluğun daim olması temennisinde bulundu.

BİZDE EVLİLİK ÖNEMLİ

Türk halkının evliliklere önem verdiğini vurgulayan Arınç, "Nikah bizim için çok kutsaldır. İnancımıza, geleneklerimize, toplumun temel yapısı olan ailenin mutlaka kurulması ve güçlü temellere dayanmasını istiyoruz" diye konuştu.

AİLE CÜZDANINI VERDİ

Genç çiftin de güzel, hayırlı ve örnek nesiller yetiştirmesini arzu ettiklerini dile getiren Başbakan Yardımcısı Arınç, "Toplum güçlü olacaksa ailelerin güçlü olması lazım. Sevgiyle, anlayışla, bağlılıkla bu evliliğin sürdürülmesi gerekiyor" dedi. Arınç, nikahın ardından çifte aile cüzdanını verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arınç nikah şahidi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN