Sarılar beldesi hızla gelişiyor

Altyapıdan, haşereyle mücadeleye kadar geniş bir yelpazede hizmetlerini sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Ersoy, "Belde sakinlerimizin yüksek standartlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için çalışıyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 3.9.2013
Manavgat Bölgesi'nin gözde beldelerinden Sarılar hızla gelişiyor Sarılar Belediye Başkanı Mustafa Erkan Ersoy altyapı, haşere ve sivrisinekle mücadele, asfalt çalışmaları, ağaçlandırma çalışmaları ve sosyal yardımlaşma gibi geniş bir yelpazede hizmet üreterek, beldedeki yaşam standardını yükseltmek için çalışıyor.

BELDE ÇAĞ ATLADI

Göreve seçildiği 2004 yılından bu yana yaptıkları çalışmalarla beldenin çağ atladığını belirten Başkan Ersoy, "Halkımız yaptığımız çalışmaların doğruluğunu ve bize güvendiklerini 2009 yerel seçimlerinde verdikleri büyük destekle gösterdi. Onların daha iyi standartlarda yaşamaları için beldemizdeki tüm eksikleri, hizmetlerimizle bitiriyoruz" dedi. Sarılar Belediye Başkanı Mustafa Erkan Ersoy, son dönemde beldede yapılan çalışmalarla ilgili şu bilgileri verdi:

HERKES KEYİF ALMALI
"Sarılar beldesi sınırlarında bulunan muhtelif sokaklarda; 6 bin 200 metre kanalizasyon, 6 bin 350 metre içme suyu şebekesi, 4 bin 500 metre yağmur suyu drenaj hattı yapıldı. Ayrıca, yaklaşık 20 kilometre yol alt temeli ve 3 adet istinat duvarı da Sarılar Belediyesi ekipleri tarafından yapıldı. Belde sınırları içerisinde yer alan Muhittin Ersoy Bulvarı ile Hastane Caddesi güzergahında bulunan toplam 18 bin metrekarelik orta refüj alanının yanı sıra yan refüj alanlarının sulama tesisatı, çimlendirilmesi ve ağaçlandırılması gerçekleştirildi. Belde içinde yapılan park ve ağaçlandırma çalışmaları ile insanların yaşamaktan keyif alacakları, yeşil bir Sarılar yaratmayı hedefledik. Beldemiz genelindeki çeşitli bölgelerde 17 kilometrelik stabilize yolun sathi kaplama asfaltının ihalesini gerçekleştirdik ve geçtiğimiz günlerde işi tamamladık. Kavşak düzenlemeleri ile gelecek yılları da düşünerek, beldemiz için trafik akışını rahatlattık."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sarılar beldesi hızla gelişiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN