Altınlar başkanlardan

Giriş Tarihi: 8.9.2013

SBS Türkiye birinciliği alan Özbilgi Dershanesi öğrencilerine ödüllerini, belediye başkanları verdi

Kuruluşunun 27'inci yılını geride bırakan Antalya Özbilgi Dershanesi, öğrencilerinin eğitimdeki başarılarını bir törenle ödüllendirdi. Dershanenin Kepez şubesindeki törene, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Karabacak, Milli Eğitim Kepez İlçe Müdürü Hüdai Vural, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

ÖDÜLLERİ VERDİLER
Tam puan alan SBS Türkiye ve Antalya birincisi Bora Çelik'in plaket ve altın ödülünü, Başkan Akaydın verdi. Başkan Evcilmen ise SBS Antalya üçüncüsü Aytuğ Turanlıoğlu'nun adına teyzesi Meltem Turanlıoğlu'nun plaket ve altınını takdim etti. Karabacak ve Vural'da, OYP'de Antalya birincisi, üçüncüsü, beşincisi ve sekizincisinin ödüllerini sundu.

GELİŞİM İÇİN BİLGİ ÜRETİMİ
İkinci çocuğunun iyi eğitiminde Vahap Erdoğdu'nun payı olduğunu söyleyen Akaydın, "Belediye başkanlığım öncesine kadar kendini eğitime adayan biri olarak, bu başarıyı kutluyorum. Toplumların gelişmesinde önce eğitim, ardından bilgi ve teknoloji üretilmesi gerekir" dedi. Atatürk'ün sağladığı Cumhuriyetin kazanımlarını gelecek kuşaklara aktarmak için çalıştıklarını belirten Başkan Evcilmen, daha ilkeli çocuklar yetiştirmekte katkısı olan herkese teşekkür etmek gerektiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altınlar başkanlardan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN