Autoshow başladı

Giriş Tarihi: 10.9.2013

İstanbul'un ardından Türkiye'nin en önemli otomobil fuarı olan 'Antalya Autoshow 2013' kapıları açtı. Bu yıl ilk kez pozitif ayrımcılık düşüncesi ile kadınlardan giriş ücreti alınmıyor

İstanbul'un ardından Türkiye'nin en önemli otomobil fuarı olan Antalya Autoshow 2013 Otomobil, Ticari Araçlar, Yan Sanayi ve Aksesuarları Fuarı Expo Center'da kapılarını açtı. AFT Fuarcılık tarafından düzenlenen fuarın açılış törenine Ak Parti Antalya Milletvekili Sadık Badak, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Otomotiv Distribütörleri Derneği Genel Koordinatörü Hayri Erce katıldı.

ANTALYA İLK 5'TE

AFT Fuarcılık Genel Koordinatörü Fuat Aktaş, bu fuara başlarken hedeflerini İstanbul'dan sonra Türkiye'nin ikinci en büyük ve kapsamlı otomotiv fuarı olarak belirlediklerini, bir dahaki fuarda bu hedeflerine ulaşmış olacaklarını söyledi. Otomotiv Distribütörleri Derneği Genel Koordinatörü Hayri Erce ise Antalya'nın Türkiye otomotiv sektöründe ilk 5 il arasında olduğunu ve büyümesini sürdürdüğünü vurguladı.

KADINLARA ÜCRETSİZ

Birçok ünlü markanın en yeni modelleri ve klasik otomobillerin sergilendiği fuarda, farklı markaların yeni modelleri de Türkiye'de ilk kez görücüye çıktı. Fuarın en renkli bölümlerinden birini de Antalya Klasik Otomobil Kulübü'nün standı oldu. Orijinalinin aynısı ve Türkiye'de sınırlı sayıda bulunan çok özel klasik otomobiller fuar süresince otomobil tutkunları tarafından görülebilecek. Fuar, 15 Eylül'de sona erecek. Fuarda bu yıl ilk kez pozitif ayrımcılık düşüncesi ile kadınlardan giriş ücreti alınmıyor.

FUARA KATILAN FİRMA VE OTOMOBİL MODELLERİ
Antoto A.Ş. (Man), Bakırcılar Otomotiv (Toyota), Başaran Otomotiv (Audi, Seat, Volkswagen), Bilaller Otomotiv (Fiat, Ford), Çağ Otomotiv (Skoda), Esay Otomotiv (Toyota), Gün-Las Otomotiv (Citroen), Gün- Las Otomotiv (Iveco) Haşim Balaban Otomotiv (Peugeot), Hastalya Otomotiv (Mercedes), Hastalya Otomotiv (Mercedes, Kamyon, Otobüs, HTA), Kırmızıtaş Otomotiv (Nissan, Kia), Otokoç A.Ş. (Ford), Otokoç A.Ş. - Birmot (Fiat), ABT (Açı Bilişim Telekomünikasyon), Drn Ajans (İncity), ORM Medya, Güney Elektrik (Neon), Falezler Reklam (Female, XL), Karmi Tour, Akdeniz Üniversitesi Teknoloji Topluluğu, Vostalya, AKOK (Antalya Klasik Otomobil Kulübü), Işıldar Şirketler Grubu (Apachi motor), Günlas Kasa (Frigorifik kasa), Antalya Emniyet Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürlüğü, Aksanat resim galerisi, Antalya Yaşam Hastanesi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Autoshow başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN