Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aissati İlaç oldu

Giriş Tarihi: 11.9.2013

İsmail Aissati'nin satışından elde edilen gelir ile iki kez ödeme sözü verilip ancak ödeme yapılamayan MP Antalyasporlu futbolcu ve personele dağıtıldı

Rusya'nın Terek takımına transfer edilen Aissati satışından elde edilen gelir, 2 kez ödeme sözü verilen Medikal Park Antalyasporlulara dağıtıldı. Daha önce iki kez söz verilmesine rağmen ödenmeyen peşinatlar, transfer sezonunun bitmesiyle futbolcuların hesaplarına yatırıldı. Böylece cuma günü Galatasaray ile karşılaşacak olan Antalyasporlular, bu ekonomik gelişmeden dolayı moral bulmuş oldu.

PERSONEL MAAŞLARI

Peşinatlar için tüm takıma söz verilmesine rağmen, sadece yabancılara ödeme yapılmıştı. Başkan Gültekin Gencer, 6 Eylül'de ödemelerin yapılacağını açıklamıştı. Başkan Gencer verdiği sözün yerine getirilmesi için alternatifler üzerinde dururken, Aissati'nin satışından gelen 3 milyon 100 bin Euro'luk nakit yönetim kurulunu rahatlattı. Paranın bir kısmını geçen pazartesi futbolcuların banka hesaplarına peşinat olarak yatıran Antalyaspor, kulüp personelinin geciken maaşlarını bugün ya da yarın yatıracak.

SÖZLER YERİNE GETİRİLDİ

Daha önce konuyla ilgili açıklama yapmış olan Başkan Gencer, yönetiminin verdiği sözleri yerine getirmek için birçok alternatifi olduğunu ve futbolcuların rahat olması gerektiğini vurgulamıştı. Ayrıca Gencer, transfer dönemi kapanmadan peşinatların ödenmeyeceğini de belirtmişti. Teknik Direktör Samet Aybaba da, 'Transfer yapmaktansa paramızı mevcut futbolcuların mutluluğu için kullanalım' şeklinde yönetime çağrıda bulunmuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aissati İlaç oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN