Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Konyaaltılılara da Toyota seçeneği

Giriş Tarihi: 11.9.2013
TOYOTA ailesine yeni katılan "Toyota Plaza Esay" Haziran ayı itibari ile Antalya Konyaaltı'nda faaliyetine başladı. Plaza 720 metrekaresi showroom olan 4 bin 380 metrekarelik kapalı ve 1800 metrekarelik açık alana sahip. Toyota standartlarına uygun modern satış sonrası ekipmanları, eğitimli 38 personeli ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflediklerini belirten Toyota Plaza Genel Müdürü Mustafa Türkmen, mutlak müşteri memnuniyetine odaklandıklarını böylece de Toyota marka değerine orta ve uzun vadede katkıda bulunmayı hedeflediklerini söyledi.

KALİTELİ, SAĞLAM, GÜVENİLİR

Müşterilerin Toyota marka araçları tanımlarken kaliteli, sağlam, güvenli, güvenilir, çevreci, ikinci elde kuvvetli olduğunu vurguladıklarını belirten Türkmen, Toyota ürün gamının yenilendiğini ve genişlediğini, yeni tasarım anlayışının ve yenilikçi teknolojilerin ön plana çıktığı bu dönemde Toyota ailesine katılmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

ARTIK DAHA GÜÇLÜYÜZ

Türkmen, Temmuz ayında dünyanın en çok tercih edilen otomobili ünvanına sahip 11'inci nesil yeni Toyota Corolla'nın ürün gamına dâhil olduğunu, Corolla'nın tasarımında göze çarpan ilk unsurları olduğunu belirtti. Türkmen, ALJ Finans, ikinci el - Xchange by Toyota sistemleri ile de hizmet verdiklerini sözlerine ekledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Konyaaltılılara da Toyota seçeneği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN