Patronlara ilk destek Vali Özkan'dan geldi

Isparta Valisi Vahdettin Özkan, Kompozit Vadisi Projesi gibi Isparta'ya artı değer üretecek projelere destek sözü verdi

Giriş Tarihi: 14.9.2013
Isparta Valisi Vahdettin Özkan, Isparta Sanayici İşadamları Derneği (ISİAD) yönetimi ve Isparta Genç İşadamları Derneği (IGİAD) yönetimi ile ayrı yarı ile biraraya gelerek görüş alışverişinde bulundu. ISİAD Başkanı Özcan Pınarcı, Vali Özkan'a hayırlı olsun temennisinde bulunurken, Isparta'ya yapılacak yatırımlar konusunda üzerlerine düşen görevi yapacaklarını söyledi. Ziyarette, ISİAD tarafından geliştirilen Kompozit Vadisi Projesi içinde bilgilendirme yapılırken, projenin Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına sunulduğu bilgisi paylaşıldı.

ÖNEMLİ BİR KURUM
Vali Özkan ise, ISİAD'ın önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ifade ederek, birlikte Isparta'ya hizmet edeceklerini söyledi. Vali Özkan, valilik olarak Kompozit Vadisi gibi şehrin gelişmesine doğrudan katkı sağlayacak projelere destek verileceğini ifade etti.

İSTEKLERİ DİNLEDİ
Vali Özkan, Isparta Genç İşadamları Derneği (IGİAD) ile değerlendirme toplantısı yaptı. Genç İşadamları Derneği Başkanı Adem Demiralay ve yönetimi ile bir araya gelen Vali Özkan, işadamlarının sorun ve isteklerini dinledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Patronlara ilk destek Vali Özkan'dan geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN