Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çoban köpeğİNE kolunu kAPTIRDI

Gündoğmuş'un Çiçekoluk köyünde çoban köpeğinin saldırısına uğrayan Fatma Özdemir bir kolunu kaybetti

Giriş Tarihi: 22.9.2013
Antalya'nın Gündoğmuş İlçesi'ne bağlı Çiçekoluk Köyü'nde 13 yaşındaki Fatma Özdemir çoban köpeğinin saldırısına uğradı. Köylülerin yardımı ile kurtarılan talihsiz Fatma, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Kolundaki tüm sinirler ezildiği için sağ kolu omuz altından kesildi. Baba Ramazan Özdemir, köpeğin sahibinden şikayetçi oldu. Gündoğmuş'un Çiçekoluk Köyü'nde oturan 8'inci sınıf öğrencisi Fatma Özdemir, bahçeye domates toplamaya gitti. Bu sırada Mustafa Yılmaz'a ait çoban köpeği talihsiz Fatma'ya saldırdı. Fatma'nın sağ kolunu kapan çoban köpeği bir daha da bırakmadı. Fatma acılara dayanamayarak baygınlık geçirdi.

KÖYLÜLER KURTARDI

Olayı gören köylüler Fatma Özdemir'in yardımına koştu. Yarım saatlik uğraşın ardından minik Fatma'nın sağ kolu köpeğin ağzından kurtarıldı. Yaralı halde Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edilen Fatma'nın sağ kolu, sinirler ezildiği için omuz altından kesildi.

BABA ŞİKAYETCİ OLDU

Baba Ramazan Özdemir, kızının sağ kolunu kaybetmesine neden olan köpeğin sahibi Mustafa Yılmaz'dan şikayetçi oldu. Baba Ramazan Özdemir ifadesinde, "Saldırgan bir köpeğin köyün içinde ne işi var. Kızım ölümden döndü. Bu işin peşini bıkamam. Ceza davası ile birlikte maddi ve manevi tazminat davası da açacağım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çoban köpeğİNE kolunu kAPTIRDI
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN