Yerel AVM'lerle işbirliği yapıldı

MASİAD, farkındalık amacıyla 'Manavgat'ın parası Manavgat'ta kalsın' sloganı ile yerel marketlerle işbirliği protokolüne imza attı

Giriş Tarihi: 22.9.2013
Manavgat Sanayici ve İşadamları Derneği (MASİAD), ilçede yerel ekonominin geliştirilmesine yönelik çalışmalar kapsamında yerel marketler ile protokol imzaladı.

TİCARET GELİŞSİN

MASİAD binasında gerçekleştirilen imza törenine MASİAD Başkanı Turgay Akar, yönetim kurulu üyeleri, Akdeniz Tahtakale, Hisar Gıda, Manavgat Aycan Gıda, Öğrekçi Süper Market, Karakaya Gıda, Öz Gıda ve Topaca Gıda yetkilileri katıldı. MASİAD Başkanı Akar, 'Manavgat'ın parası Manavgat'ta kalsın' sloganı ile yola çıktıklarını belirterek, "MASİAD olarak amacımız ticareti geliştirmek, işadamlarının iletişimini arttırmak, ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik seviyesini artırmak amacıyla çalışmak. Gıda ticareti yapan esnafla bir toplantı yaparak, karşılıklı bir protokol imzaladık. MASİAD üyelerinin bu gıda ticareti yapan işyerlerinden alışveriş yapmalarını öneriyoruz. Farkındalık oluşturmak amacıyla böyle bir çalışma yaptık. Diğer kuruluşlar da isterlerse buradaki gıda firmaları ile protokol yapıp hayata geçirebilirler" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yerel AVM'lerle işbirliği yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN