ALTSO'dan emlak danışmanlığı kursu

Giriş Tarihi: 24.9.2013
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) tarafından çalışma hayatındaki hizmet kalitesini artırmak, çalışanların mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek amacıyla emlak danışmanlığı kursu açıldı.

120 SAAT

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü ve oda işbirliği ile Alanya Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlanan modül programlar çerçevesinde 120 saatlik bir program çerçevesinde emlak danışmanlığı kursu açıldığını söyledi. Düzenlenecek kurslara katılacak olanların iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi ve eğitim başvuru formu ile birlikte odaya 24 Eylül Salı gününe kadar başvurmaları gerektiğini ifade eden Şahin, kurs sonunda yapılacak sınavda başarı gösterenlere Milli Eğitim Müdürlüğü onaylı resmi sertifika verileceğini belirtti.

ÜCRETSİZ
Kursta emlakçılığın hukuki statüsü, imar ve kadastro bilgileri, tapu işlemleri, şehir planlaması, emlak pazarlama ve değerlendirme, halkla ilişkiler ve iletişim konularında bilgiler verilecek. Kursa katılım ise ücretsiz olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ALTSO'dan emlak danışmanlığı kursu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN