23 milyon lira ödeme yapıldı

Giriş Tarihi: 27.9.2013
Medical Park Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, eleştirilere açık olduklarını, ancak eleştirilerin hakaret boyutunda olmaması gerektiğine dikkat çekti. Geçmişte kırmızı-beyazlı kulüpte yöneticilik yapanların şimdi Antalyaspor yönetimi için eleştiri sınırlarını aşan ifadeler kullandıklarını söyleyen Gencer, "Bu kulüp belediye kaynakları ile idare edilirken yöneticilik yapanlar bugünkü yöneticilerin içinde bulunduğu durumu birbirine karıştırmasınlar.
Antalyaspor için parasını ve zamanı ayıran bir yönetim kurulu ile çalışıyorum.
Biz, belediye kaynakları ile kulüp yönetmiyoruz. Evet, kulübümüzün transfer geliri oldu. Ama bizim dönemimizde 23 milyon lira da ödeme yapılmıştır. Bu rakam, gelirimizin çok üzerindedir" diye konuştu.

VALİ'DEN ÖRNEK SÖZLER

Bir süre önce ziyaret ettikleri Antalya Valisi Sebahattin Öztürk'ün kendilerine, "Antalyaspor'da her sene yeni bir muhasebe defteri açılır. Herkes, "ben şunu yaptım, bunu yaptım' demek yerine, 'bundan sonra neler yapabilirim' demelidir" ifadesini kullandığını anlatan Başkan Gencer, "Sayın valimiz, bu sözleri ile hislerimize tercüman oldu. Antalyaspor'u sevenler, bu kulüp için yapmak istedikleri ile ortaya çıkmalıdır" dedi. Geride kalan 5 haftada sadece 3 puan kazanıldığı için 3-4 milyon lira puan geliri, hem de takım sıralamada gerilere düştüğü için sponsor geliri kaybı yaşadıklarını belirten Gencer, "Bu kayıplarımıza rağmen futbolcularımızın ödemelerini yaptık. Hiç kimse alacağı için kapıda beklemiyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
23 milyon lira ödeme yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN