Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İletişim'den merhaba

Giriş Tarihi: 4.10.2013

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi 2013-2014 akademik yılına fakültenin bahçesinde düzenlenen sade bir törenle 'merhaba' dedi

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi, 2013- 2014 akademik yılı açılışını, öğrenci ve öğretim üyelerinin katıldığı şenlik ile yaptı. Açılış şenliğine İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M.Bilal Arık, Antalya Basın Yayın Enformasyon Müdürü Esen Diler, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Akdeniz İletişim Derneği Başkanı Hüsamettin Oğuz, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreter Yardımcısı Ufuk Bodur, TRT Haber Spikeri Aslı Noyan, fakülte bünyesine yeni katılan çok sayıda öğrenci ve öğretim üyesi katıldı.

FAKÜLTENİZİ SEVİN

Dekan Bilal Arık, şenliğin, öğrencilerin yeni akademik yıla pozitif başlaması için faydalı bir organizasyon olduğunu belirterek; "Özellikle yeni gelen öğrencilerimizi okulumuzu tanıtmak ve diğer öğrencilerimizle kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlediğimiz bu özel günde bir arada olmak bizleri mutlu etti. Fakültenizi sevdikçe ve tutundukça fakültenizin de sizi sevdiğini ve sardığını göreceksiniz" dedi.

SEKTÖRE KAYNAK SAĞLIYOR

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ise İletişim Fakültesi öğrencilerinin sektör anlamında kaynak olduklarını belirterek; "Üniversite ile pek çok proje gerçekleştiriyoruz. Bu dostluğumuzdan oldukça memnunuz. Yeni eğitim ve öğretim yılında da böylesi güzel projelere imza atmayı hedefliyoruz. Tüm öğrencilere başarılar diliyorum" dedi. Akdeniz İletişim Derneği Başkanı Hüsamettin Oğuz ise konuşmasında; "Akdeniz İletişim Derneği olarak, İletişim Fakültesi'nin daha büyük başarılar elde etmesini sağlamak için daima arkalarındayız. Beraber nice başarılara imza atmayı temenni ediyorum" dedi.

İLK DERS NOYAN'DAN
Öğrencilerin merakla beklediği 'İlk Ders', TRT Haber Spikeri Aslı Noyan tarafından verildi. Noyan konuşmasında, "Fakülte küçük diyorsunuz ama değeri oldukça büyük. Atölyeleriniz oldukça güzel işler başarıyor. Mesleğiniz sevmeden yapılacak bir meslek değil. Keyfinizden ve lüksünüzden geri kalmayı göze alacaksınız. Akademik yıl açılışında Lokomotif Band Özel Çocukların Müzik ve Ritim Grubu da çok özel bir konser verdi. Engelli çocukların müziği açılışa renk kattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İletişim'den merhaba
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN