Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kalp hastalıkları anlatıldı

Medical Park Antalya Kalp Hastanesi ve Fethiye Belediyesi işbirliği ile "Koroner Kalp Hastalığı ve Koroner Baypas" konulu konferans verildi

Giriş Tarihi: 6.10.2013
Medical Park Antalya Kalp Hastanesi ve Fethiye Belediyesi işbirliği ile düzenlenen "Koroner Kalp Hastalığı ve Koroner Bypass" konulu konferans ilgi gördü. Medical Park Antalya Kalp Hastanesi Direktörü, Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Okutan'ın konuşmacı olarak katıldığı ve Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda verilen konferansta, koroner kalp hastalığı, bypass, kalp ve damar hastalığının nedenleri, tanı ve yöntemleri, tıbbi ve cerrahi tedaviler konusunda bilgi verildi.

HALKIN KATILIMI YOĞUN OLDU

Prof. Dr. Okutan, koroner kalp hastalığının, değişebilir ve değiştirilemez risk faktörleri, hastalığın gelişim süreci, ülkemiz ve bölgemizdeki, tıbbi ve cerrahi tedavi sonuçlarının, dünyanın geneline göre başarılı olduğunun altını çizdi. Fethiye halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirilen konferansın sonunda, hem Fethiye hem de civar beldelerden gelen katılımcılar Prof. Dr. Hüseyin Okutan'a merak ettikleri soruları da yöneltti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kalp hastalıkları anlatıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN