Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duygulandıran örnek belgesel

Giriş Tarihi: 11.10.2013
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Isparta Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu (TBMYO) Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü tarafından hazırlanan "Isparta'ya Adanmış Hayatlar" isimli belgesel serisinin 4. gösterimi gerçekleştirildi. Isparta'da iz bırakan isimler için hazırlanan belgesel serisinin dördüncüsünde, işadamı Hasan Hüseyin Kaçıkoç'un yaşam hikâyesine yer verildi.

KÜLTÜREL ÇALIŞMA

SDÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Seydi, akademisyenler, işadamları ve çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen törenin açılış konuşmasını yapan Proje Sorumlusu ve TBMYO Öğretim Görevlisi Zafer Çağlar, Isparta'da yaşayan ve Isparta'ya emeği geçmiş insanların hayatlarının kısa hikâyelerinin konu edildiği projenin, hem sosyal hem de kültürel bir çalışma olduğunu söyledi. Isparta'daki örnek şahsiyetleri, bir vefa örneği olarak, sağlıklarında hem günümüz insanına hem de gelecekteki kuşaklara tanıtmak amacıyla hazırlanan proje hakkında bilgi veren Çağlar, "Bu projeyle geleceğe kalıcı kayıtlar bırakmak düşüncesindeyiz" diye konuştu.

BİR KOPYASI HEDİYE EDİLDİ

Belgesel gösteriminden sonra SDÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Seydi tarafından işadamı Hasan Hüseyin Kaçıkoç'a belgesel DVD'sinin bir kopyası armağan edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duygulandıran örnek belgesel
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN