Yeni sınıflar turizmciden

'Bir Sınıf da Sen Dizayn Et Kardeş İşletme' projesinde Manavgat'ta turizmciler 11 sınıfı yeniden dizayn etti

Giriş Tarihi: 11.10.2013
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Toplam Kalite Yönetimi Projesi kapsamında Manavgat Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Okul Aile Birliği tarafından 'Bir Sınıf da Sen Dizayn Et Kardeş İşletme' adı altında hayata geçirilen proje hedefine ulaştı.

OKULDA TÖREN DÜZENLENDİ

Manavgat Turizm Otelcilik Meslek Lisesi'nde 11 sınıfı dizayn eden Family Clup Otel, Miramare Otel, Side Best Otel, Çenger Beach Otel, Concorden Otel, Turan Prince Otel, Barut Otel, Side Breze Otel,Nova Park Otel ve Aldiana Paradise Otel'e teşekkür belgesi verildi. Uygulama Oteli'nde düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Kılıç, Şube Müdürü Hüseyin Bal, Okul Müdürü Mustafa Yüksel, Okul Aile Birliği Başkanı Okan Sezen ve otellerin temsilcileri katıldı.

TEŞEKKÜR EDİLDİ

Manavgat Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Müdürü Mustafa Yüksel, öğrencilerin tercih yapmalarına rağmen okullarına kayıt yaptırmamalarında okulun ve sınıfların durumunun etken olduğunu gördüğünü belirtti. Yüksel, "Öğrencilerimizin ders yaparken zevk alacakları sınıflar oluşturmak için bu projeyi hayata geçirdik. Artık okulumuzun altında güzel bir kantin, spor alanı ve kütüphane var. Sınıflar yenilendi. Bize destek olan turizmcilere öğrencilerimiz ve camiamız adına teşekkür ediyorum" dedi.

BAŞARIDA PAYLARI VAR
İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Kılıç ise, turizm sektörü temsilcilerinin gösterdiği alakanın başarıda önemli bir etken olduğunu ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni sınıflar turizmciden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN