İngilizler örnek oldu

Giriş Tarihi: 13.10.2013
Fethiye'de yaşayan bir grup İngiliz, sokak hayvanları rehabilitasyon merkezinde bulunan köpek kulübelerinin bakım ve tamiratını yaptı.

TEŞEKKÜR

Dalaman Bülüşlü mevkisinde bulunan Ortaca Hayvan Dostları Derneği Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki 600 köpeğin yaşadığı kulübeler, Fethiye'de yaşayan İngilizler tarafından tamir edildi. Ortaca Kaymakamı Hüseyin Yılmaz, merkezin çok sayıda kedi ve sokak hayvanının barındırıldığı ve bakımının yapıldığı önemli bir yer olduğunu söyledi. İngiliz gönüllülerin, kulübelerin tamiri, yenilenmesi ve yeni kulübelerin çakılması konusunda çok başarılı bir çalışma yaptıklarını kaydeden Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik de, İngilizler teşekkür etti.

KENDİLERİ ÇALIŞTI
Grup adına konuşan Clive Ward, bazı arkadaşlarının barınak sorumlusu Türkan Dağdelen ile iletişime geçmesiyle böyle bir yerin olduğunu öğrendiklerini ifade etti. Ward, sokak hayvanları için böyle bir yerin yapılmasının kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirdi. Ward, "Burası çok güzel bir yer. Biz de kendi aramızda burası için ne yapmamız gerektiğini düşündük" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İngilizler örnek oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN