Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ünlü Onkolog göreve başladı

Giriş Tarihi: 13.10.2013
Türkiye'nin tanınan Onkoloji uzmanlarından Prof. Dr. Nazan Günel, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi kadrosuna katıldı. Kariyerine 33 yıl önce Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlayan, 2000 yılında profesörlük ünvanı alan Günel, Gazi Üniversitesi ve Ufuk Üniversitesi'nde İç Hastalıkları Anabilim Dalı ve Medical Onkoloji Bilim Dalı bölümlerinde birçok görevde yer aldıktan sonra Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'nde göreve başladı.

HASTA KABULÜNE BAŞLADI
Bugüne kadar çeşitli eğitim kuruluşlarında ders kitabı olarak okutulan birçok basılı kitabı, ayrıca ulusal ve uluslararası pek çok prestijli yayında yayımlanmış çok sayıda makalesi bulunan Prof. Dr. Nazan Günel, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'nde hasta kabulüne başladı.

KADRO İYİCE GÜÇLENDİ
Prof. Dr. Nazan Günel'in de kadrosuna katılmasıyla gücüne güç katan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Onkoloji Bölümü'nde, her türlü kanser tedavisi yapılabiliyor. Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, gerek Onkoloji Bölümü, Organ Nakli Bölünü, gerekse Pediatrik Kemik İliği Nakli Ünitesi'yle, bölgenin referans gösterilen özel hastanesi olma özelliğini koruyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü Onkolog göreve başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN