Prostattan korkmayın!

Giriş Tarihi: 20.10.2013

Mecikal Park Antalya Hastanesi Üroloji Bölüm Başkanı Burdur'daki konferansta prostat kanserinin korkulacak hastalık olmadığını bildirdi

Burdur Belediyesi Konferans Salonu'nda "İdrar Yolu Hastalıkları" konulu konferans verildi. Medical Park Antalya Hastane Kompleksi ve Burdur Belediyesi işbirliği ile düzenlenen "İdrar Yolu Hastalıkları" konulu konferans Burdurlulardan oldukça büyük ilgi gördü. Konferansa Burdur Belediyesi Kültür Müdürü Osman Koçıbay ve birçok belediye çalışanı da katıldı.

YENİ GELİŞMELER ANLATILDI

Medical Park Antalya Hastanesi Üroloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Alim Koşar'ın konuşmacı olarak katıldığı konferansta, idrar yolu hastalıkları, prostat kanserinin nedenleri, tanı ve tıbbi cerrahi tedaviler ve yeni uygulanan gelişmeler konusunda bilgi verildi. Prof. Dr. Koşar, prostat kanserinin artık korkulacak bir hastalık olmadığını, erken tanı, doğru teşhis ve tedavi ile dünya genelinde başarılı sonuçlar elde edildiğinin altını çizdi. Konferansın sonunda katılımcılar Prof. Dr. Alim Koşar'a merak ettikleri soruları yönelttiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prostattan korkmayın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN