Ak Parti adayları üyelere sordu

Giriş Tarihi: 27.10.2013

Ak Partililer Antalya'da belediye başkanlığı koltuğunda kimi görmek istediklerini belirlemek için temayül yoklamasına gitti

AK Parti büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarının belirlenmesinde önemli bir rol oynayan temayül yoklamasını Kepez Arena'da gerçekleştirdi. Ak Parti Grup Başkan Vekili Mahir Önal'ın Divan Başkanlığı'nı yaptığı yoklamada ilçe teşkilatlarına üye yaklaşık 3 bin partili oy kullandı. Partililer ilçelerinde ve büyükşehirde başkan olarak görmek istedikleri ismi oy pusulalarına yazarak, başkan adaylarının belirlenmesine katkı sağladı.

ÜST KURULA GİDECEK
Temayül yoklamalarının her seçim öncesi gerçekleştirdiklerini ve buradan çıkan sonuçlara büyük önem verdiklerini belirten Grup Başkan Vekili Önal, "Her siyasi parti seçim kazanmak ister. Dolayısıyla biz de bütün bu temayülleri, kamuoyu araştırmalarını ve seçim kriterlerini belirlerken seçim kazanmak için yapıyoruz" dedi. Önal, seçenek sunmadan, partililerin gönlünden geçen ismi pusulalara yazmalarını istediklerini söyledi.

'DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANDI'
Yaşananları demokrasi şöleni olarak nitelendiren Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse ise Başbakan Erdoğan'ın partililerin düşüncelerini önemsediğini dile getirerek, "Dolayısıyla herkesin iradesinin özgür bir şekilde tecelli ettiği bir netice ortaya çıksın. Hiçbir şekilde bir yönlendirme olmaması bakımından her hangi bir kırgınlık yaşanmaması açısından her türlü önlem alındı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ak Parti adayları üyelere sordu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN