Yıkılıp yapılacak

Giriş Tarihi: 2.11.2013

Sabah Akdeniz'de 'Çürük raporlu okulda eğitim' başlığı ile yayınlanan haberden sonra Antalya Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay ve teknik ekip okulda incelemeler yaptı

SABAH Akdeniz'in 'Çürük raporlu okulda eğitim' başlığı ile gündeme taşıdığı Korkuteli ilçesine bağlı Sülekler köyündeki Sülekler Şehit Semih Aldemir İlköğretim Okulu'nda inceleme yapıldı. Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay ve teknik ekip okulunda incelemelerde bulundu.

ÇALIŞMALARA BAŞLANDI
Şube Müdürleri Tevfik Kahveci, Yakup Hoplar ile Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kocagöz ile birlikte okulda inceleme yapan Gülay, okulda gerekli incelemeler sonunda okul içinde gerekli güçlendirme ya da yıkılarak yerine okul yapmak için çalışmalara başlayacağını söyledi. Gülay, "Bu konuda yetkili birimimiz okulda incelemeyi yapacak kararı sonra vereceğiz. Ancak okulun taşıyıcı kolanlarında bir sıkıntı olmadığını biliyoruz" dedi.

GEREKEN YAPILACAK

Sülekler Köyü Muhtarı Kerim Doğan ve köy halkı ile sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Gülay, öğrencilerin daha rahat bir ortamda eğitim görmeleri için ne gerekiyorsa yapılacak. Eğitim bizim her şeyimiz. Önemli olan budur. Okul konusunda gerekli incelemelerimiz yaptıktan sonra kararı vereceğiz. İnşallah Sülekler köyüne yeni bir okul kazandırmak için çalışacağız" dedi. Gülay, daha sonra okulun yönetici ve öğretmenleriyle de ayrıca görüşerek bilgi aldıktan sonra sınıfları dolaşarak incelemelerini tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıkılıp yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN