Miting gibi aday adaylığı

Tekirova Belediye Başkanı Üras, binlerce kişinin katıldığı törenle Kemer Belediyesi için Ak Parti'den adaylık başvurusu yaptı

Giriş Tarihi: 3.11.2013
Tekirova Belediye Başkanı ve Güney Antalya Turizm Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) Başkanı Yusuf Üras, binlerce kişinin desteği altında Kemer Belediyesi için Ak Parti'den aday adaylığı başvurusu yaptı.

BİNLERCE KİŞİ KATILDI

Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı Tekirova beldesi Belediye Başkanı ve Güney Antalya Turizm Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) Başkanı Yusuf Üras, Kemer Belediye Başkanlığı için Ak Parti'den aday adaylığı başvurusu için partisinin ilçe binasına geldi. Başkan Üras'ın alana girmesiyle birlikte kurban kesilirken, kurbanın kanı Üras'ın alnına sürüldü.

KEMER HİZMET ALACAK

Başkan Üras, kurulan platformdan konuşma yaparken, herkese karanfil dağıttı. Üras'ı başvurusunu yaparken eşi Leyla Üras da yalnız bırakmadı. Kalabalığı selamlayan Başkan Üras, bu coşkuyu 21 ay önce de yaşadığını belirterek, "Aslanbucak köyünde bu coşkuyu görmüştüm. Ama bugün kat kat fazlayız. O gün söz vermiştik birbirimize. Kemer'i Ak Partili yapacağız demiştik. Siz de söz demiştiniz. İşte o gün verdiğimiz sözün arkasındayız. Kat kat çoğalarak buraya geldik. Sizlerle birlikte bugün Ak Parti'den adaylık başvurusunu yapıyorum. Yani sözümüzün ilk adımını atmış oluyoruz. İnşallah 30 Mart'ta o sözün tamamı gelmiş olacak. Kemer görmediği o ak günleri görecek, hakettiği hizmeti alacak" diye konuştu.

RAKİPLERE İYİ DİLEK
Üras, Tekirova'daki tecrübesiyle Kemer'e aday olduğunu belirterek, diğer aday adaylarına da başarılar diledi. Üras konuşmasının ardından Ak Parti Kemer İlçe Teşkilatı'na çıkarak adaylık başvurusu yaptı. Ak Parti Kemer İlçe Başkanı Ferruh Derin ise Başkan Üras'ın çıktığı yolda başarılı olmasını diledi. Aday adaylığı başvurusunun ardından Başkan Üras, tebrikleri kabul etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Miting gibi aday adaylığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN