Kemer'e büyük ilgi

Giriş Tarihi: 7.11.2013

GATAB çeşitli ülkelerde Kemer bölgesinin tanıtımlarını sürdürüyor. GATAB'ın son olarak Inveteks San Petersburg Turizm Fuarı'nda açtığı stant Rus vatandaşlardan büyük ilgi gördü

Kemer ve bölgesine yönelik tanıtım çalışmalarını sürdüren GATAB, Inveteks San Petersburg Turizm Fuarı'na katıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı standı içerisinde 100 metrekarelik bir alanda GATAB'ın katkılarıyla sürdürülen tanıtım faaliyetlerinin çok verimli geçtiği bildirildi. Bodrum, İstanbul, Eskişehir, Kars ve THY'nin de stantlarının yer aldığı fuarda Türkiye'nin gözdesi yine Kemer standı oldu.

KEMER'E İLGİ YOĞUN

Kemer adına fuara katılan GATAB Tanıtım İhtisas Komisyonu'ndan Hüseyin Er; "Kemer bölgesi adına Rus pazarı çok önemli. 36 ayrı ülkeden yaklaşık 500 katılımcının bulunduğu bu fuarda daha önceki yıllarda olduğu gibi Türkiye en gözde stant ile temsil edildi. Rusya Kültür ve Tanıtım Ataşemiz Alper Özkan, Kemer olarak bizlere yaptığımız çalışmalardan dolayı teşekkür etti. En fazla 3 yıl içinde Almanya'yı da geçerek en fazla turist gönderen ülkenin Rusya olacağını ve çalışmalarının bu düzeyde olduğunu ifade ettiler. St. Petersburg baş konsolumuz Tanju Bilgiç de bizlere yaptığımız çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletirken Kemer standına gelen misafir acentelere tanıtım materyallerini dağıttı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kemer'e büyük ilgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN