Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Isparta Ak Parti'den seçim öncesi gözdağı

Giriş Tarihi: 12.11.2013

Ak Parti, 2014 yerel seçimleri için belediye başkan aday adaylarını Süleyman Demirel Kongre ve Sergi Salonu'nda düzenlenen törenle tanıttı. Ak Partililer kazanma andı içti

Ak Parti, 30 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimler için aday belirleme sürecine devam ediyor. Aday adaylığı başvurularının tamamlanmasının ardından Isparta Süleyman Demirel Kongre ve Sergi Salonu'nda aday adayları tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıya Milletvekilleri Süreyya Sadi Bilgiç ve Recep Özel, İl Başkanı Nuri Uzaktaş, aday adayları ve partililer katıldı. Toplantıda Ak Partililer hep birlikte seçime girecekleri 22 belediyeyi alma sözü verdi. Tanıtım toplantısına sadece belediye başkanı aday adayı Memduh Oğuz katılmadı. Oğuz'un nikah şahitliği için İstanbul'da olduğu belirtildi.

İYİ İŞLERİ ANLATAMADIK
AK Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş 2004-2009 yılları arasında Isparta merkez ve ilçelerde seçmenin Isparta'da Ak Parti'yi tercih ettiğini belirterek, "2009 yılında tercih ve teveccüh noktasında halk 2004 gibi bonkör davranmadı. Bunun sebebi hemşehrilerimiz değildi. Demek ki bazı şeyleri eksik ya da hatalı yaptık. Önce hataları kendimizde arayacağız. Belki güzel yaptığımız şeyleri iyi anlatamadık. Belki sunumda yanlış yaptık. Bunlardan ders aldık. Toplumun neyi talep ettiğini öğrendik. Biz Isparta'yı yeni bir yerel Ak Parti iktidarıyla tanıştırmak istiyoruz" diye konuştu.

SEÇİMLER İÇİN ANT İÇTİK

Ak Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç de aday adaylık sürecini kimsenin yarış gibi algılamamasını istedi. Bilgiç "Burada kendisini Ak Partili hisseden herkes en güzel şekilde bu işi yapmaya layık olan insanlardır. Bu bir nasip işi. Bu bir görevdir. Zamanı gelince göreve gelinir ve gidilir. Bunların bilinciyle tüm arkadaşlarımızın hareket edeceğine inanıyoruz. Bizler devletin birlik beraberliği için vatandaşın refah içinde yaşamalarını temin etmek için Başbakanın verdiği mücadelede onun yanında görev almak için bu yola çıktık. Bu yolda alın terimizi akıttık. Tüm seçim bölgelerinde bu seçim alacağız diye ant içtik" dedi.

EN ÖNEMLİ SEÇİM

Milletin iradesini iktidara taşımak için ant içtiklerini belirten Milletvekili Recep Özel de "Milletle aynı istikamete yürüyeceğiz dedik. Üç dönemdir her seçimde oyumuzu arttırıyoruz. 22 seçim bölgesini almama konusunda hiçbir sebep yok. Bu salondaki tablo sandığa yansısın hiçbir sorun yok" diye konuştu. Konuşmaların ardından aday adayları tek tek sahneye çağrılarak partililere tanıtıldı.

AK PARTİ ISPARTA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI
Mehmet Aybatılı Memduh Oğuz Bahattin Şenol Kadir Dal Fevzi Özdemir Av. Tahir Alan Av. Mustafa Derin Doç. Dr. Suat Kolukırık Dr. Mehmet Gengönül Emre Altuğ Mehmet Uğur Gökgöz Ahmet Aydemir Nuri Koç Mehmet Çoban
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Isparta Ak Parti'den seçim öncesi gözdağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN