Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dirsek teması

Medical Park Antalyaspor kentteki iş dünyası ile entegrasyon için çalışmalarına hız verdi. İşadamı Fettah Tamince ve ekibi Antalyaspor teknik ekibi ile dostluk maçı yaptı

Giriş Tarihi: 18.11.2013
Medical Park Antalyaspor, kentteki iş dünyası ile yakın dirsek temasına girdi. Kentteki işadamı dernekleri ile bir araya gelen Antalyaspor yönetimi, teknik ekibi ve futbolcular iş dünyası ile takımın entegrasyonu için temelleri attı. MP Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, iş dünyası ile takımı entegre etmeye çalıştıklarını söyledi.

ENTEGRASYON ÇALIŞMASI

Entegrasyon için ilk öncelikle, ANSİAD, KONYSİAD, YÖRSİAD ve DÖSİAD gibi işadamı dernekleri ile bir araya geldiklerini belirten Başkan Gencer, "Rixos Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince ile buluştuk. Sayın Taminice, Uluslararası Antalya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı olduğu için üniversite yönetimi ile teknik heyet bir dostluk maçı yaptı" dedi.

TURNUVA HAZIRLIĞI

Tamince'nin gerçek bir Antalyaspor taraftarı olduğunu vurgulayan Gencer, "Kendisi Fenerbahçe yönetiminde yer almayı kabul etmedi. Kendisi bizim elçimiz gibi çalışıyor. Yeni yapılan stat projesinin değiştirilmesi ve üstünün kapatılması için Antalyaspor adına hükümet ile görüşmeleri sürdürüyor. İşadamlarımızın Antalyaspor taraftarı olmasını istiyoruz" diye konuştu. MP Başkanı Gencer, Fettah Tamince ve UAÜ yönetimi ile yaptıkları görüşmelerde 100-150 kişilik bir öğrenci grubu oluşturulmasına ve önümüzdeki dönemde Antalyaspor maçlarında tribünde yerlerini almaları için prensip kararına vardıklarını kaydetti. Gencer, devre arası Antalya Cup veya Rixos Cup'ın yapılması için de çalışmaların sürdürüldüğünü sözlerine ekledi.

TAM İNCE'NİN TAKIMI
RİXOS Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ) Mütevelli Heyet Başkanı Fettah Tamince ile uluslararası Antalya Üniversitesi öğretim üyeleri ve öğrencilerinden oluşan grupla MP Antalyaspor teknik heyetinden oluşan ekip minyatür kale maç yaptı. Hasan Subaşı tesislerinde oynanan maçta UAÜ'nün takım kaptanlığını Fettah Tamince MP Antalyaspor teknik heyeti takımının kaptanlığını ise Antalyaspor Dernek Başkanı Nafiz Tanır yaptı.

SAMET AYBABA'DAN ŞOV

Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer'in de izlediği karşılaşmayı MP Antalyaspor'un scout ekibinden Namık Yüksel ve Teknik Direktör Samet Aybaba'nın golleriyle 7-6 kazandı. Başkan Gençer, Fettah Tamince önderliğinde yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Tamince bu tür etkinliklerin amacının üniversiteli gençlerle Antalyaspor camiasını kaynaştırmak olduğunu belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dirsek teması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN