Yeşil sahalarda 'coşku' sürüyor

Giriş Tarihi: 22.11.2013

Kepez Belediyesi'nin 4'üncüsünü düzenlediği Genç Kramponlar Futbol Turnuvası'nda heyecan her geçen gün daha da artıyor. Dün de birbirinden çekişmeli maçlar oynandı

Genç Kramponlar Futbol Turnuvası'na katılan ortaokul ve lise takımları, güneşli havada maç yapma keyfi yaşıyor. Turnuva düzenleyicisi Kepez Belediyesi'nin sağladığı servislerle Sütçüler Sahaları ile Hasan Doğan Stadı'na getirilen çocuklar, yeşil sahalarda futbol oynuyor. Maç saatine erken gelen takımlar, sahada mücadele etme sırasının kendilerine gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Çocuklar futboldaki tüm deneyimlerini sahaya yansıtıyor.

SAĞLIK RAPORU ŞARTI GETİRİLDİ

Genç Kramponlar Futbol Turnuvası'nda yer almak için başvuran 40 ortaokuldan 2 tanesi, öğrencilerinin sağlık raporu getirmediği gerekçesiyle turnuva dışı bırakıldı. Turnuva düzenleyicisi Kepez Belediyesi, Kepez Kaymakamlığı, Kepez Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, bu yıl çocukların aile hekimlerinden sağlık raporu getirmesini şart koştu.

İKİ TAKIM ZORUNLU OLARAK ELENDİ
Çocukların velilerine imzalatarak getirdiği turnuvaya katılmalarına izin verildiğine dair beyanlar da kabul görmedi. Turnuva yetkilileri, çocukların sağlıklarının her şeyden önemli olduğunu belirterek, doktor onaylı rapor getirme şartında ısrar edilince, 2 okul takım raporları tamamlayamadıkları gerekçesiyle turnuvaya dahil edilmedi. Geri kalan 38 takım, her gün saat 09.00'dan itibaren Sütçüler Sahaları'nda mücadeleye devam ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeşil sahalarda 'coşku' sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN