Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP adayı kayboldu

Giriş Tarihi: 23.11.2013
MHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Gürhan Mandacı'nın adaylıktan çekildiği iddiası partide karışıklığa yol açtı. İddiaların odağındaki Mandacı sırra kadem bastı.

NET DEĞİL

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Muratpaşa Belediye Başkan adaylığı açıklanan Mandacı'nın adaylıktan çekildiğine yönelik iddialara İl Başkanı Osman Çetin de net bir cevap veremedi. Kendilerine Genel Merkez'den ulaşan herhangi bir tebliğ olmadığını belirten Çetin, kendisinin de Mandacı'yla görüşemediğini söyledi. Mandacı'ya ulaşamadığını belirten Çetin, "Bu tür iddialar var fakat Sayın Mandacı da bizlere 'Ben aday olmayacağım' şeklinde bir açıklama yapmadı. Eğer böyle bir şey olursa o zaman bakarız. Ben de Gürhan Mandacı'nın kendisine ulaşmayı denedim fakat mümkün olmadı" dedi.

AĞIR ELEŞTİRİ

Mandacı'nın Twitter hesabından Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi hedef alan ağır eleştirileri olduğunu hatırlattığımız İl Başkanı Osman Çetin, "Ben Mandacı'nın Twitter'ında sözü edilen Twitleri görmedim. Böyle bir şey olacağını zannetmiyorum. Tekrar inceleyeceğim" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP adayı kayboldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN