Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sokağın sesi

Giriş Tarihi: 2.12.2013
COŞKUN SÖZERİ (EMEKLİ)
Mektuplar eskisi gibi gelmiyor
PTT'den mektuplarımız gelmiyor. Maliye'den tebligat gelecekti, gelmedi. Başka yerlerden 3 ay sonra elime geçti evrak. PTT'nin postamı bana ulaştıramaması yüzünden bir sürü ceza ödedim. Ayrıca ben Çaybaşı Mahallesi'nde oturu- yorum. Ne zaman bir kazı çalışması yapılsa, yolların onarımı yapılmıyor. Mahallenin yolları içler acısı bir durumda.

ZEKİYE KILIÇ (KAFE SAHİBİ)
Turist için farklı fiyat
Kaleiçi'ndeki restoranlarda hala çifte menü uygulaması var. Bizim mekanımıza gelen turistler defalarca bu tür şikayetlerde bulundu. Turiste farklı yerli halka başka menü verildiğini söylüyorlar. Bu nedenle de menüyü dakikalarca inceliyorlar. Turistler üzerinde böyle bir güvensizlik oluşturmak, hem Kaleiçi'ne hem de Antalya'ya zarar veriyor. Yetkili kurumlar buralardaki işletmelerin menülerini ve fiyatlarını inceleme altına almalı.

HASAN KİLİT (ECZACI)
Bu sistemin neresi akıllı?
Portakal Çiçeği Bulvarı ile Özgürlük Bulvarı'nın kesiştiği kavşaktaki trafik ışıklarında akıllı sinyalizasyon sistemi uygulanmaya başladı. O kadar uzun bir araç kuyruğu oluşmaya başladı ki kaza ya da yolda çalışma olduğunu düşünmeye başladık. Akıllı lamba adı altında bir lamba takılmış fakat lamba ne kadar akıllı bilemiyorum. Normalde 100 metre olan araç kuyruğu bin 500 metreye çıktı. 1 buçuk dakika olan bekleme süresi 3 buçuk dakikaya çıktı. Bu sistemin neresi akıllı? Sayın yetkililer bu akıllı sistemi bir daha düşünseler çok iyi olur.

H. KADİR BERBEROĞLU (ESNAF)
İmar planı yetersiz
Antalya'nın en büyük sorunu trafik. Bir de şehir planının yetersiz olması. İmar açısından bu plan yetmiyor. Antalya'ya yeni caddeler lazım, yeni alt geçitler lazım. Hatta bu dolmuşların raylı sisteme çevrilmesi lazım. Ve en önemlisi bizim bu hızlı tren ihtiyacımızın EXPO 2016'ya kadar çözülmesi gerekli. Bunlar yapılırsa eğer Antalya rahatlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sokağın sesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN