Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AR-GE ödülü SDÜ'ye

Araştırma- Geliştirme (AR- GE) Proje Katkı Ödülü'nü kazanan SDÜ'nün ödülünü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Rektör Hasan İbicioğlu'na verdi

Giriş Tarihi: 3.12.2013
Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ), 'Araştırma- Geliştirme (AR- GE) Proje Katkı Ödülü'nü kazandı. İnovasyon Haftası'nda ödül Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu'na verildi.

İKİLİ GÖRÜŞMELER
İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantı ve etkinlikler kapsamında proje, bilim, üretim, ihracat, tasarım, kalkınma gibi başlıklar altında verilen ödüllerden biri olan "En Çok Ar-Ge Proje Katkı Ödülü"nü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden alan SDÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu toplantı sonrasında iş dünyasından pek çok isimle bir araya gelerek temaslarda bulundu.

ANLAMLI SÖZLER

Törende, üretimin ve araştırmanın önemine vurgu yaparak "Taklit eden, takip eden, asla öne geçemez" diyen Başbakan Erdoğan, teknoparkları yaygınlaştırarak, üniversite- sanayi işbirliğini destekleyerek, Ar-Ge çalışmalarını, bilimsel faaliyetleri, genç girişimcileri teşvik ederek, bu çerçevede önemli mesafe kat edildiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AR-GE ödülü SDÜ'ye
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN