Sadece park yapıyorlar

Giriş Tarihi: 9.12.2013
SOLMAZ HARTOĞLU (EV KADINI)
Belediyeler sadece park yapıyor. Bu sadece yapmakla kalmasın. Her yerde park var ama vatandaşa hizmet etmiyor. Çocuklarımızı güvenle yollayamıyoruz. Konyaaltı'na bir sürü park yapılıyor ama hizmetin devamı gelmiyor.

DUYARLI OLSUNLAR

Emniyet Müdürlüğü de bu anlamda duyarlı olmalı. Parklar güvenli yerler haline getirilmeli ki her kesimden vatandaş bu hizmetten yararlanabilsin. Bu tür kişilerin parklarda toplanmaları engellenirse parklar vatandaşlar için daha güvenli yerler olur.

MEHMET GÖZÜBÜYÜK (MUHTAR)
Kaleiçi halkını rahatsız ediyorlar

Kaleiçi'ndeki barlardan çıkanlar, gecenin geç saatlerine kadar konutların önünde oturup içki içiyor. Çıkardıkları gürültü yüzünden uyardığımızda da hakaret edip, saldırıyorlar. Polisin sokakları daha fazla denetlemesi gerekiyor. Burada birçok kez bu yüzden kavga çıktı. Önlem alınmalı.

NİLÜFER YILDIZ (İLETİŞİMCİ)
Çöpler daha geç toplanmalı

Belediyelere ait çöp toplama araçları trafiğin en yoğun olduğu saatlerde çöp toplamaya çıkıyor. Zaten sıkışık olan trafik bu araçlar yüzünden arap saçına dönüyor. Bu işlem gece geç saatlerde yapılamaz mı? Özellikle ana caddeler üzerindeki çöpler iş çıkışına denk gelen saatlerde mi toplanmalı?

SERDAR ERHAN (TAKSİCİ)
Bisiklet güzergahı yanlış yapılmış

Gereksiz yere, gereksiz yerlere bisiklet yolları yapıldı. O yolların kaldırılması gerekiyor. Zaten yol dar, diğer tarafa araba park ediyor 1 araba yoldan nerdeyse geçemeyecek duruma geliyor. Belediye bunu hangi akla hizmetle yaptı anlamış değilim. Uygulama güzel ama seçilen güzergahlar çok yanlış.

ZEKİ BALKIR (GÜVENLİKçi)
Trafik büyük sorun oluyor
Antalya'nın son bir kaç yıl içindeki en büyük sorunu trafik. Trafik ışıklarında dakikalarca bekliyoruz. Yol genişletme ya da alt geçitler yapılabilir. Kepez bölgesinde sıkışıklık bir an önce açılmalı. Bir de şu lüzumsuz tramvay ve bisiklet yollarını kaldırsalar, trafik rahatlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sadece park yapıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN