Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazipaşa'da odaları seçim heyecanı sardı

Giriş Tarihi: 11.12.2013
Gazipaşa'da Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Şoförler ve Nakliyeciler Odası'nda seçim heyecanı yaşanıyor. Ocak ayı başlarında yapılacak seçimler öncesi başkan adayları çalışmalarına başladı. Bin 300 üyesi bulunan Gazipaşa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın genel kurulu 4 Ocak Cumartesi günü saat 10.00'da hizmet binasında gerçekleştirilecek.

SÖNMEZ YENİDEN ADAY

12 yıldır görev başında olan odanın mevcut Başkanı Hasan Ali Sönmez, 4 yıllığına yeniden başkan seçilebilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Sönmez'in karşısına ise bir aday çıktı. Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren 18 yıllık esnaf Mustafa Köse, oda başkanlığına talip olduğunu açıkladı.

LORDOĞLU ADAY MI?
Şoförler ve Nakliyeciler Odası seçimi öncesi de telaşlı bir bekleyiş var. 25 yıldır oda başkanlığı görevini yürüten Mustafa Şahin, yeninden aday olacağını açıkladı. Genel kurul, 3 Ocak saat 10.00'da hizmet binasında gerçekleştirilecek. Şahin'in karşısına aday çıkıp çıkmayacağı ise henüz netleşmedi. Önceki genel kurulda aday olan ve seçimi kaybeden Şerafettin Lordoğlu'nun yeniden aday olup olmayacağı henüz kesinleşmedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazipaşa'da odaları seçim heyecanı sardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN