Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Köse: Boş işlerin adamı

Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın'a, "Boş işlerin adamı" sözleriyle cevap verdi

Giriş Tarihi: 11.12.2013
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın toplu açılışlar yapmak üzere Antalya'ya gelişiyle ilgili açıklama yapan ve "Başbakan beni boş bırakmaz. Sataşabilir" diyen CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı sert bir dille eleştirdi.

BOŞ İŞLERİN ADAMI

Köse, 11 yıllık Ak Parti iktidarında Türkiye'de ve Antalya'da sayısız hizmetler kazandırıldığını belirterek, "İnsana hizmet anlayışıyla yola çıktığımız bu yürüyüşte, kentimize, ülkemize hizmet etmeye çalıştık. Bunun için çalıştık, proje ürettik, tamamladık ve hizmete açtık. Sayın Başbakanımız Antalyamıza onlarca kez gelmiş ve her gelişinde de onlarca yatırımın açılışını gerçekleştirmiştir. Biz bunları yaparken; birileri boş işlerle uğraşıp, boş laflar konuşarak bize sataşmaktadır" dedi. CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın'ın görevde bulunduğu 5 yıllık süreçte elle tutulur 5 tane proje üretemediğini belirten Köse, "Akaydın da en iyi bildiği işi yapıyor, boş konuşuyor. 5 yılda bir tane bile vizyon proje üretemeyen belediye başkanı, proje dediği birkaç küçük iş için şatafatlı açılışlar gerçekleştirdi" diye konuştu.

MEVLANA'DAN ATIF YAPTI

Köse, Akaydın'a eleştirilerini Hz. Mevlana'nın, "Mezarlıklar, kendini vazgeçilmez sananlarla doluyken, yerin üstündeki bu şatafat da neyin nesi oluyor acep? Uğraştırmayın da dağılın hadi. Her lafa verecek bir cevabım var; lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye" sözleriyle tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köse: Boş işlerin adamı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN