Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haşim İşcan yenilendi

SABAH Akdeniz'in haberi ile harekete geçen müteahhit firma tadilatı bitirdi

Giriş Tarihi: 12.12.2013
Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde yaklaşık 3 ay önce başlayan tadilat çalışmalarının tamamlandığı, kültür merkezinin dış cephesinin mantolama sistemi ile kaplandığı bildirildi. SABAH Akdeniz'in kültür merkezinin inşaatında sorun olduğunu duyurduğu haberinden sonra harekete geçen binanın müteahhidi Metro Properties Gayrimenkul Yatırım A.Ş. yenileme işlemini Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin denetiminde bedelsiz olarak yaptı.

İZOLASYON, DIŞ CEPHE SORUNU
Metro Properties Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen işler kapsamında; binanın dış cephe kaplama sorunları, çatı izolasyon sorunu, dış cephe doğrama sorunları, ıslak hacim dilatasyon sorunları, iç duvar çatlak ve kaplama sorunları, kapı lento sorunları, yangın sistemi sorunları, dış cephe yağmur suyu tesisat sorunlarının giderildiği bildirildi. Ayrıca dış cephe limra kaplamalarının da komple silinerek; su ve kir geçirmeyecek şekilde emprenye kaplandığı açıklandı.

BAKANLIĞIN KULLANIMINDA

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Metro Properties Gayrimenkul Yatırım A.Ş. arasında 21 Kasım 2003 tarihinde imzalanan sözleşme gereği inşa edilen merkezi daha sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın kullanımına verilmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haşim İşcan yenilendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN