'Akaydın şuurunu kaybetmiş!..'

Giriş Tarihi: 18.12.2013
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 2 günlük Antalya programını değerlendiren Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, "Antalyamıza her gelişinde yeni yatırımların açılışını yapmak suretiyle kentimizin zenginliğine zenginlik katan yatırımların açılışını yapan ve Menderes Türel'in Büyükşehir Belediye Başkan adaylığını açıklayan sayın Başbakanımızın Antalya ziyareti, birilerinin canını sıkmış, hatta üzmüş. Yüz binlerin sayın Başbakanımız ile coşkulu buluşması birilerinin moralini epeyce bozmuş, söylediklerine bakılırsa; Akaydın şuurunu kaybetmiş" dedi.

ÜZÜNTÜSÜNÜ DİLE GETİRMİŞ
14-15 Aralık tarihlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı meydanlarda yüz binlerce Antalyalının coşkuyla karşıladığını belirten Köse, "Meydanları dolduran Antalyalı hemşehrilerimizin Başbakanımızı coşkulu karşılaması, Ak Partili belediyelerimizin ve hükümetimizin yaptığı hizmetlerin takdiridir. Görünen o ki bu durum vaatlerini yerine getiremeyenlerin moralini oldukça bozmuş. Ne diyeceğini bilememiş, saçmalamışlar. CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın ise, 'Başbakan'ı moralsiz gördüm' derken, aslında kendi üzüntüsünü arz etmiş" diye konuştu.

NASIL HİZMET GÖTÜRECEKLER?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Bütünşehir yasasıyla ilgili açıklamalarının bazı basın yayın organlarında çarpıtılarak kamuoyuna yansıtılmaya çalışıldığını ifada eden Köse, "Sayın Başbakanımız, yaptığı konuşmasında, yeni Büyükşehir Yasası çıkarılırken, engel olmaya çalışan ve Antalya'nın yeni yasayla yönetilemeyeceğini, Kaş'tan Gazipaşa'ya kadar hizmet götürmenin imkansız olduğunu açıklayan muhalefet partilerine gönderme yaparak, kendi sözleriyle eleştirmişti. Büyükşehir Yasası'na karşı çıkanlara seslenip, 'Şimdi, Kaş'a, Gazipaşa'ya, köylere gidip, ne diyeceksiniz? Ben şöyle hizmet getiririm diye nasıl söyleyeceksiniz?' diye sordu. Sayın Başbakanımızın bu sözlerini 'gözdağı ve tehdit' olarak yorumlamak, çarpıtmaya yönelik art niyetli ifadelerdir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Akaydın şuurunu kaybetmiş!..'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN