ITB Berlin Fuarı için 83 bin lira

Giriş Tarihi: 21.12.2013
Antalya'nın Manavgat ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası'nın (MATSO), 2014-2017 Stratejik Planı ve 2023 Eylem Planı çalışmaları kapsamında 16. Meslek Grubu Arama Toplantısı yapıldı.

2023 EYLEM PLANI

Toplantının açılışında konuşan MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, Arama Toplantıları'nın sonuna yaklaştıklarını belirterek, ortaya çıkacak Stratejik Planın oda çalışmalarına yön verecek bir yol haritası olacağını kaydetti. Üyelerle gerçekleştirdikleri geniş katılımlı buluşmalar sonucunda ayrıca Cumhuriyetin yüzüncü yılı için 2023 Eylem Planı'nı da çıkaracaklarını ifade eden Boztaş, planın Manavgat'ın geleceğine ışık tutacağına inandıklarını söyledi. MATSO Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Güneş ise, oda olarak Manavgat'ın tanıtımına sağladıkları destekleri anlattı. Her yıl artan yatak kapasitesine paralel olarak, daha fazla turist çekebilmek amacıyla MATSO olarak bir takım çalışmalar gerçekleştirdiklerine değinen Güneş, ITB Berlin Fuarı yer kirası, promosyonlar ve tematik haritalarla birlikte bu yıl tanıtıma toplamda 83 bin lira harcadıklarını belirtti. Yurt dışında gerçekleşen fuarlara KOSGEB'in yüzde 50 hibe desteği verdiğini hatırlatan Güneş, ITB Berlin Fuarı'na katılacak sektör temsilcilerin bundan faydalanabileceğini vurguladı.

GÖRÜŞLER ALINDI

OMC Danışmanlık Şirketi Müdürü Reşat Güney de, 2014-2017 yılını ve kapsayacak olan MATSO'nun stratejik planı ve 2023 Manavgat Eylem Planı çalışmaları kapsamında katılımcıları bilgilendiren bir sunum ve anket çalışması gerçekleştirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ITB Berlin Fuarı için 83 bin lira
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN