Sadece ismi Sanat Sokağı

Giriş Tarihi: 23.12.2013
MEHMET KARAMAZI (RESSAM)
BEN 35 yıllık ressamım. Buranın ismi Sanat Sokağı olarak konulmuş fakat arkasından gelişmesi için hiçbir şey yapılmamış. Alanya'da buraya benzer ama çok daha güzel bir örnek var.

YER VERİLSİN

Küçücük bir rüzgarda tüm çalışmalarımız sokağa dağılıyor. Yağmur resimlerimizi tahrip ediyor. Bizlere daha derli toplu bir yer verilirse arkadaşlarımız daha sağlıklı bir çalışma ortamı, sokak da daha güzel bir görünüme sahip olacak.

AYLA ÖNAL (A. BOYACISI)
Bölgenin üstü kapatılsın

6 yıldır Sanat Sokağı'ndayım. Burada bulunanlara üzeri kapalı bir baraka yapılsa ve bizlerden bunun için kira alınsa hem sokağın çehresi güzelleşecek hem de kimin nerede duracağı belli olacak. Belediyeden izin alarak iş yapıyoruz. Fakat her canı isteyenin burada stant açıp, satış yapması turistler için de iyi değil. Bir tanıtım kartı verseler ya da burası size aittir deseler, burayı daha güzel yaparız.

TÜLAY BİRDOĞAN (RESSAM)
Ticarethane haline geldi
Burası daha önce Sanat Sokağı olarak geçiyordu. Ressam, müzisyen ve sokak sanatçılarına hizmet ediyordu. Fakat şimdi 5 ressam varsa 10 tane bijuteri satan seyyar satıcı var. Ressamlar arasında da arka sokağa atölye açıp, eşini ya da bir yakınını buraya çıkaran kişiler var. Burayı sadece vitrin olarak kullanıyorlar.

ABDULLAH SARIBOĞA (TAKSİCİ)
Usulsüz ceza kesiyorlar

Fahri trafik müfettişleri gelişi güzel ceza yazıyor. 2 tane ceza yazmışlar bana, bunlardan biri aracımın arızalandığı ve yolda kaldığı anda yazılmış. Gözünün üzerinde kaşın var diyerek ceza yazıyorlar. UKOME'nin bizlere tahsis ettiği ceplerde bekleyen araçlarımıza dahi fahri trafik müfettişleri tarafından ceza yazıldı. Buna bir dur densin.

AYFER ERDOĞAN (SATICI)
İmkanlar iyileştirilmeli
Milli Egemenlik Parkı içerisinde Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen standlarda satış yapmaya çalışıyoruz. Burada bizlere sunulan imkanlar o kadar yetersiz ki günlerce satış yapamadığımız oluyor. Buranın çehresinin elden geçirilip daha düzgün bir hale getirilmesi hem bölge için hem de bizler için olumlu olur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sadece ismi Sanat Sokağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN