Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kim ne dedi ?

Giriş Tarihi: 27.12.2013
Mehmet Şahin (Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı)

Sayın Çavuşoğlu gibi çalışkan ve başarılı bir devlet adamının AB Bakanı ve Baş Müzakereci olması Türkiye adına büyük bir kazançtır. Çavuşoğlu, Alanya'dan da büyük devlet adamı çıkabileceğini gösterdi. Alanya gençliğine örnek oldu. Allah yar ve yardımcısı olsun. Çavuşoğlu'nun AB Bakanı olarak görevlendirilmesinin bölgemiz için de büyük bir şans olduğunu düşünüyor, Antalya ve Alanya'nın gelişmesi ve kalkınması sürecinde büyük katkı yapacağına inanıyorum.

Ali Eroğlu (Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı)


Antalya'dan bir ismin bu sürecin başında olması bizleri çok mutlu etti. Bakanımızın dış siyasetteki tecrübesi ile ülkemizin AB ile bir an evvel bütünleşmesi bizler için önemlidir. Bu anlamda ANSİAD olarak ihtiyaç duyması halinde destek olacağımızı bilmesini isteriz. Bizim için son derece olumlu bir gelişme olmuştur.

Burhan Sili (Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı)


Yaşanan gelişmenin turizm şehri Alanya'mıza pozitif etki edeceğini düşünüyorum. Bölgemizden bir isimin bu göreve getirilmesinden dolayı mutluyuz. Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarla deneyim ve birikim sahibi olan bir isim. Alanya'ya, Avrupa Birliği (AB) ülkelerinden tatil veya yerleşik yaşam için gelen çok sayıda misafir var. Avrupa turizm lobisinde elimiz daha da güçlenecektir.

Faik Kaptanoğlu (Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Başkanı)


Alanya için oldukça mutluluk verici ve bizleri onurlandıran bir gelişme. AB Bakanlığı görevinin açıklanmasından sonra da Avrupa basını ve yöneticileri tarafından pozitif karşılandı. Alanya'ya ve ülkemize hayırlı olsun.

Osman Ayık (Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı)


Mevlüt Çavuşoğlu AB Bakanlığı'na getirilebilecek en doğru isimlerden biri. Çavuşoğlu'nun AB Bakanı olması turizme çok önemli katkılar sağlayacaktır. Mevlüt Bey'le sürekli temas halindeydik. Kendisi turizm konusuyla yakından ilgileniyor. Bu değişiklik sadece Antalya için değil tüm Türkiye için çok olumlu oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kim ne dedi ?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN