22 ülkede tanıtım

Giriş Tarihi: 29.12.2013

ALTAV'ın yeni yönetimi fuar takvimini belirledi. Takvime göre 22 ülkede katılınacak 24 fuarda Alanya'nın tanıtımı gerçekleştirilecek

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı'nın (ALTAV) yeni yönetim kurulu ilk toplantısında fuar takvimini belirledi. ALTAV Başkanı Faik Kaptanoğlu, yeni fuar döneminin 16 Kasım 2013 tarihinde Almanya'da düzenlenen 'Der Sommer Geht Auf Reisen' fuarıyla başlayan ve 22 ülke fuarına katılım sağlanacak takvim, 8-10 Mayıs 2014 tarihinde Bosna Hersek'te düzenlenecek 'Saraybosna Turizm Fuarı' ile biteceğini açıkladı.

ALANYA MASKOTU

Takvime göre Almanya (2), İngiltere, Hollanda, Avusturya, Finlandiya, Danimarka (2), Litvanya, Slovakya, İstanbul, Belçika, Letonya, Estonya, Çek Cumhuriyeti, Sırbistan, Macaristan, Romanya, Rusya, İsveç, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan ve Bosna Hersek'te 24 fuara katılacaklarını belirten Kaptanoğlu, "Yaptığımız toplantıda, deniz, güneş, kum üçlemesi dışında Alanya'nın tarihi ve doğal güzelliklerinin de tanıtılması, engelsiz kent vurgusu ve engelsiz kente uyumlu otel konseptinin vurgulanması, doğa yürüyüşü alanlarının görsellerle tanıtımı, önemli fuarların yapıldığı şehirlerin caddelerinde ve alışveriş merkezlerinde Alanya maskotunun dolaştırılması kararlaştırıldı" dedi.

MATERYAL DAĞITIMI
24 fuarda dağıtılacak materyallerin de üyelere tanıtıldığını dile getiren Kaptanoğlu, "Bunların içinde doğa dostu çantalar öne çıkıyor. Doğal güzelliklerin ön plana çıkarılacağı tanıtımlarda bu çantalar etkin rol oynayacak. Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Yener Yavuz ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin'e tanıtım konularında bilgi verilecek ve yetkili kişilerin fikirleri alınacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
22 ülkede tanıtım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN