Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Çalışanlarına sahip çıkmak lafla olmaz'

Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle kahvaltıda bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, işçisine, memuruna, çalışanına sahip çıkmanın lafla olmadığını söyledi

Giriş Tarihi: 29.12.2013
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Fen İşleri Müdürlüğü şantiyesinde gerçekleşen kahvaltıya belediye bürokratlarıyla birlikte katılan Tütüncü, bugüne kadar Fen İşleri çalışanlarıyla her fırsatta bir araya geldiğini, el ele gönül gönüle vermek suretiyle Kepez'e çok güzel hizmetler kazandırdıklarını vurguladı.

MUTLU OLUN İSTEDİK

Kepez Belediyesi'nin çalışanlarının ücretlerini zamanında ödediklerini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, konuşmasını, "İşçisine, memuruna, çalışanına sahip çıkmak lafla olmuyor. Taşeron şirket çalışanlarımızın maaşları da günü gününe ödenmekte. Bazı belediyelerde çalışan taşeron şirket işçileri maaşlarına kavuşamıyorlar. Bizim taşeron şirket çalışanlarımız maaşlarını günü gününe hatta gününden önce almaktalar. Biz her zaman siz yuvalarınızda mutlu olun, ücretlerinize derhal kavuşun istedik. Belediyeden alacağınız olmasın istedik. Zihniniz bunlarla bulanmasın istedik" sözleriyle tamamladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Çalışanlarına sahip çıkmak lafla olmaz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN