ADK mezunları prömİyer yaptı

Antalya Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nün ilk mezunları kurdukları Seyir Dükkanı isimli toplulukla ilk oyunlarının prömiyerini yaptı. Gösteri 8 ve 22 Oak'ta AKM'de yapılacak

Giriş Tarihi: 4.1.2014
Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı'nın Tiyatro Bölümü'nden diploma alan ilk 4 genç, kendi toplulukları ile ilk prömiyerlerini yaptı. Geçen yıllarda tiyatro eğitimi alırken bir yandan da Antalya Devlet Tiyatrosu'nun çocuk oyunlarında yer alan Çağdaş Çobanoğlu, Burçin Demir, Harun Dağaşan ve Sinem Korova, Seyir Dükkanı adlı bir tiyatro topluluğu kurdu. Carole Greep'in yazdığı aile komedisi 'Biz size hayranız' adlı eseri Antalyalılarla buluşturan 4 konservatuvarlı, bu gösteriyi 8 ve 22 Ocak'ta AKM sahnesinde tekrarlayacak.

GÜLDÜRÜYORLAR

Bol güldürünün olduğu gösteri, 2 çiftin birbirleri hakkındaki gerçek düşüncelerinin, açık kalan telefon yüzünden ortaya çıkmasıyla yaşananları anlatıyor. Oyunun sahneye koyuluşunda, ADT'nin kıdemli yüzlerinden Süheyla Güzel Çöllü'nün katkısı oldu. İlk gösterire seyirci ilgisinden memnun kaldıklarını ifade eden topluluk kurucularından Çobanoğlu, 8 Ocak gösterilerinde de aynı ilgiyi beklediklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ADK mezunları prömİyer yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN