'Belediyecilikte markalaştık'

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bölgede başarılamaz denilen işleri başardıklarını ve belediyecilikte marka haline geldiklerini söyledi

Giriş Tarihi: 5.1.2014
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Spor Şefliği, Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK), cami ve okul temizlik ekibi çalışanlarına kahvaltı verdi.

ZOR İŞLERİ BAŞARDIK

Osman Gazi Semt Konağı'nda düzenlenen kahvaltıda bir konuşma yapan Tütüncü, bazı belediyelerin 15-20 yılda yapamadığı hizmeti, 5 yılda gerçekleştirdiklerini kaydetti. Hizmet anlamında çok verimli bir 5 yılı geride bıraktıklarını anlatan Tütüncü, "Kepez, bizim dönemimizde çok önemli bir sıçrama yaşadı. Bazı belediyelere, ilham olan birçok başarılı çalışma yaptık. Artık Kepez, belediyecilikte Antalya'da bir marka oldu. 5 yıl evvel başarılamaz denilen işleri başardık. Çok önemli ufukları zorladık. Bu yönüyle halkın takdirini topladık." açıklamasını yaptı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kepez halkının, hizmetten duyduğu memnuniyetin kendileri için iftihar vesilesi olduğuna işaret eden Tütüncü, takdir toplayan hizmetleri de toplumun her kesiminin, çalışanlarının, meclis üyelerinin, parti teşkilatının desteği ile gerçekleştirdiklerinin altını çizdi. Hizmet başarısında belediye personelinin önemli bir gayretinin olduğuna vurgu yapan Başkan Hakan Tütüncü, çalışanlarına şöyle seslendi: "Samimiyetle ortaya koyduğunuz gayrete yürekten teşekkür ederim. Hepinizden Allah razı olsun." Başkan Tütüncü, maaşlarını zamanında ödeyerek, hak ve hukuklarını koruyarak memur, işçi ve taşeron şirket çalışanlarının motivasyonunu yükselttiklerini belirtti.

KEPEZLİLERE MÜJDE
Enkaz edebiyatı yapan bir belediye olmadıklarına dikkat çeken Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şunları söyledi: "Enkaz edebiyatı yapmakla değil, biz topluma, herkese umut vermekle sorumluyduk. Umut tohumları attık, yeşerttik ve hizmet ürettik. Şimdi hiç kimseye borcu olmayan, ayakları yere sağlam basan, dev yatırımlar yapan bir belediyeyiz. İstikrarımız devam ettikçe, ekonomik durumuz daha iyi oldukça hem personelimize ücret noktasında olan katkılarımız artacak hem de hizmetlerimiz çoğalacak."

"KİBİRLİ DEĞİL, ALÇAK GÖNÜLLÜ İNSAN OLDUK"

Başkan Hakan Tütüncü, çalışanlarına karşı da azami nezaketi gösteren bir belediye olduklarını anımsatarak, şöyle devam etti: "Yönetici kibrini asla yanımıza yaklaştırmadık. Kesinlikle ve kesinlikle hiçbir personelimizle aramızda yönetici, yöneten hukuku olmadı. Bizim anlayışımız ne olursak olalım kibri asla yanımıza yaklaştırmamayı, tam tersine tevazu ile hareket etmeyi, alçak gönüllülükle hareket etmeyi emrediyor. Hiç kimsenin ne siyasi görüşüne, ne mezhebine, ne de meşrebine baktık. Tüm çalışanlarımızı sevdik. Hep birlikte, sevgiyle, kardeşlikle, yol arkadaşlığımızı pekiştirerek, güçlendirerek yolumuza ve yolculuğumuza devam edeceğiz. Çok daha güzel, mutlu yarınlara birlikte yürüyeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Belediyecilikte markalaştık'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN