Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Senin olsun diye paylaşıyorum'

Fethiye Belediyesi'nin 'Senin olsun diye paylaşıyorum' projesi kapsamında biriken oyuncaklar minik öğrenciler ile buluştu

Giriş Tarihi: 11.1.2014
Fethiye Belediyesi tarafından başlatılan 'Senin olsun diye paylaşıyorum' projesi kapsamında biriken oyuncaklar Menteşeoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri ile buluştu. Yaklaşık bir yıldır sürdürülen proje ile daha önce köy okullarına yaklaşık 10 bin adet oyuncak ile 5 bin adet hikâye kitabı dağıtımı gerçekleştiren Fethiye Belediyesi, şimdi ise biriken oyuncakları Menteşeoğlu ilköğretim okulu öğrencileri ile buluşturdu.

DESTEK OLUNMALI

Fethiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'nün yürüttüğü çalışma hakkında bilgi veren Çevre Sağlığı Teknisyeni Ali Rıza Kıroğlu, "Çocuklarınızın kullanmadığı ya da kullanmaktan sıkıldığı oyuncakları ya da hiç kullanılmamış oyuncak ve kitapları Kültür Merkezi önündeki kumbaraya bırakabilirsiniz. Bu sayede bir başka çocuğumuzun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bugüne kadar dağıtımı gerçekleşen oyuncakları, bu kumbaraya bırakan velilere ve çocuklara çok teşekkür ederiz. Katılımın artmasını umut ediyoruz" dedi.

BİR YILDIR SÜRÜYOR

Yaklaşık bir senedir sürdürülen proje ile daha önce köy okullarına yaklaşık 10 bin adet oyuncak ile 5 bin adet hikâye kitabı dağıtımı gerçekleştiren Fethiye Belediyesi, şimdi ise biriken oyuncakları Menteşeoğlu ilköğretim okulu öğrencileri ile buluşturdu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Senin olsun diye paylaşıyorum'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN