Zemin alarmı!

Giriş Tarihi: 14.1.2014

THY Antalya Cup'ın oynandığı Akdeniz Üniversitesi Stadı zemininin bozulması endişesi, Antalyaspor'da alarmların çalmasına neden oldu. Saha zemini yoğun bakıma alınıyor

FATURASI AntalyaSPOR'A
MP Antalyaspor yönetimi 'olmaz' demesine rağmen Akdeniz Üniversitesi Stadı'nda düzenlenen THY Antalya Cup, aynı sahada bir ayda 7 maç yapacak olan takımda alarm zillerinin çalmasına neden oldu. Galatasaray'ın şampiyonu olduğu turnuvanın maçların stadda yapılmasını istemediklerini belirten Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, zeminle ilgili bir olumsuzluğun faturasının Antalyaspor'a çıkacağını söyledi.

BİZE RAĞMEN YAPTILAR
Turnuvanın, Akdeniz Üniversitesi ile Antalyaspor arasındaki sözleşmeye rağmen yapıldığını belirten Başkan Gencer, "Antalyaspor ile anlaşma hiçe sayılarak yapıldı bu turnuva anlaşması. Üniversite ile organizatör firma arasındaki anlaşma gereği, bize rağmen yapıldı bu turnuva. Biz bunu kabul edemeyeceğimizi söyledik. Bizden izin istediler, vermeyeceğimizi söyledik, ama buna rağmen yapıldı" diye tepkisini dile getirdi.

YOĞUN MAÇ TRAFİĞİ OLACAK
Henüz saha zeminin durumuyla ilgili bir tespit çalışmasının kendilerine ulaştırılmadığını belirten Gencer, bir problem yaşanması halinde bunun organizatör firmadan ya da Üniversite tarafından tazmininin mümkün olmadığını belirtti. Önlerinde çok yoğun bir maç trafiği olduğunu anlatan Gencer, "Bir ayda 3'ü kupa 4 lig maçı oynayacağız. İnşallah sahada bir problem yaşamayız. Yaşanırsa olan Antalyaspor'a olur" diye konuştu.

AMRABAT'TA BİZ DE ISRARCIYIZ
Amrabat transferinin gündemdeki sıcaklığını koruduğunu belirten Gencer, "Amrabat Galatasaray'da kalma konusunda ısrarcı olduğu kadar biz de Antalya'ya gelmesi konusunda ısrarcıyız. Soyal medyada gelmeyeceğini yazmış. Biz çok gördük böyle beyanatları. Olmaz denilen olabiliyor. Bugün Amrabat izinli, şehri geziyor. Akşama kadar fikri değişir diye düşünüyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zemin alarmı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN