Köfteye ilginç klip

Giriş Tarihi: 16.1.2014

Aydın'ın ünlü Çine köftesinin reklam klibi Manavgat'ın Aksaz köyündeki West Virginia City'de 'Hain Köfte' parçası eşliğinde çekildi

Aydın'ın ünlü Çine köftesinin tanıtılması amacıyla çekilen reklam filminin internette takip edilme rekoru kırması üzerine Senarist ve Yönetmen Harun Kızılarslan, ikinci reklam filmini Manavgat Aksaz köyündeki West Wirginia City'de çekmeye başladı. Yeni reklam filminde, birinci filmde olduğu gibi Red Kit ve Daltonlar'dan farklı olarak Kalamiti Jane ve Kızılderililer yer aldı.

YÖRÜK ŞİVESİ
Çekim sırasında Kızılderili rolünü canlandıran Aydın'ın yerel sanatçıları cümbüş, klarnet ve darbuka eşliğinde oynadıkları oyunla beğenildi. Seslendirmede Aydın şivesinin yanında Manavgat'ın yerel Yörük şivesi de kullanıldı. Filmin sanat yönetmeni ise eski Yeşilçam karakterlerinden Ali Gençli.

İLK FİLM REKOR KIRDI
Reklam filminin senaryosunu yazan Yönetmen Harun Kızılarslan, Aydın'ın Çine köftesinin tanıtılması amacıyla geçen yıl çektikleri Red Kit ve Daltonlar Çine Köftesi adlı reklam filminin internette tıklanma rekoru kırdığını söyledi. Reklamın gördüğü yoğun ilgiden dolayı yeni reklam filmi çekmeye başladıklarını anlatan Kızılarslan, "Bu film için Manavgat'a bağlı Aksaz köyündeki Mustafa-Beate Deniz çiftine ait West Virginia City'i tercih ettik" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köfteye ilginç klip
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN