Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kemer hedefini Fin turiste doğru çevirdi

Finlandiya'nın Helsinki kentinde düzenlenen Matka 2014 Turizm Fuarı'na katılan GATAB, Kemer ve çevresini ziyaretçilere tanıtırken büyük ilgi gördü

Giriş Tarihi: 19.1.2014
Kuzey Avrupa'nın en büyük turizm fuarı olarak kabul edilen MATKA Turizm ve Seyahat Fuarı, bu sene 16-19 Ocak tarihleri arasında düzenleniyor. Finlandiya'nın Helsinki kentinde düzenlenen Matka 2014 Turizm Fuarı'na katılan Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB), Kemer'i fuar ziyaretçilerine tanıtıyor.

80 BİN TURİST GELİYOR

Dünyanın dört bir yanında Kemer ve bölgesinin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtmak için çalışmalar yapan GATAB, bu amaçla kurduğu Turizm Tanıtım İhtisas Komisyonu öncülüğünde 2014 yılında da dünyanın en büyük ve en önemli turizm fuarlarına katılmaya devam ediyor. Kemer adına fuara katılan ve GATAB'ı temsil eden GATAB Tanıtım İhtisas Komisyonu'ndan Hüseyin Er, ziyaretçi rakamının 80 bini ulaşılacağı düşünülen fuarda Fin turistlere Kemer'i tanıttı.

15 SEKTÖR TEMSİLCİSİ

Er; Helsinki Kültür ve Tanıtma Müşavirliği'nin, 250 metrekarelik bir standla ve 15 sektör temsilcisi kuruluş, birlik, otel ve acente temsilcisiyle birlikte katıldığı MATKA 2014 Fuarı'nda GATAB standının büyük ilgi gördüğünü belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kemer hedefini Fin turiste doğru çevirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN