Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hastaneden izinli çıktı oyundaki rolünü oynadı

Usta oyuncu Sümer Tilmaç Antalya'da sahnelenen 'Her yöne 90 dakika' isimli tiyatro oyunu için hastaneden özel izin alarak sahneye çıkıp rolünü aksatmadan oynadı

Giriş Tarihi: 23.1.2014
Antalya ünlü oyuncu Sümer Tilmaç, Antalya Kültür Merkezi'nde sahnelenen 'Her yöne 90 dakika' isimli tiyatro oyunu için hastaneden özel izin alarak sahneye çıktı. Ustalarının daha kötü koşullarda dahi sahneye çıktığını hatırlatan Tilmaç, "O yüzden bizim durumumuz biraz çerez kalır" dedi.

ASKERLİK ANILARINI ANLATTI
Seyfi Şahin'in yazdığı ve Ahmet Çevik'in yönettiği 'Her yöne 90 dakika' isimli oyunda Sinan Bengier, Ahmet Çevik, Esin Gündoğdu, Ender Gülçiçek, Akasya Asıltürkmen ve Sümer Tilmaç rol alıyor. AKM'yi tıklım tıklım dolduran izleyiciler, Tilmaç'ın anlattığı askerlik anılarını dakikalarca alkışladı.

HASTALIK ENGEL DEĞİL
Hastalığının sahneye çıkmasına engel olamayacağını belirten 66 yaşındaki usta oyuncu Adile Naşit'i de hatırlatarak şöyle konuştu: "O kadar değişik ve farklı koşullarda sahneye çıktık ki ve ustalarımız o kadar farklı koşullarda sahneye çıktılar ki hastalığımız çok fazla önemli bir konu değil. Bizim durumumuz biraz çerez kalır." Tiyatro oyunu seyircilerle birlikte pasta kesilmesinin ardından son buldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastaneden izinli çıktı oyundaki rolünü oynadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN