Meytek, turİzme 'enerjİ' verİyor

Giriş Tarihi: 23.1.2014

Profcold ve Profsolar markalarının Türkiye'nin en prestijli tesislerince tercih edildiği, enerji verimliliğinin teknoloji anlamındaki çıtasının yükseldiği bildirildi

Meytek Group'un güçlü markası Profcold ve Meytek Enerji A.Ş. gücüyle üretimi yapılan Profsolar'a gerçekleştirilen yatırımlarda, daima yenilikçi teknolojiden yana bir duruş sergiliyor. Bugüne kadar sistem kurulum referanslarıyla başarısını gözler önüne seren Meytek'in markaları, uluslararası arenada da başarısını tercih edilirlik oranıyla ortaya koyuyor.

ETKİLİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Profcold'un, 'etkili enerji verimliliği' tekniklerini kullandığını ve tesislere yılda yüzde 70 enerji ve 1/3 yer tasarrufu sağladığını bildiren firma yetkilileri, "Profcold teknolojisiyle yeşil enerji platformunda geliştirilen her yeni sistem çözümü, tercihini Profcold'tan yana yapan tesislerin elektrik maaliyetlerinde ciddi bir düşüşü de beraberinde getiriyor. Özellikle kurulumu gerçekleştirilen endüstriyel soğutma sistemlerinde ve endüstriyel soğuk hava deposu uygulamalarında, yüzde 70'e varan enerji ve 1/3 yer tasarrufu sağlanıyor" diye konuştu.

TAK-UNUT PRENSİBİ

Turizm tesislerine özel olarak projelendirilen 'Profcold Merkezi Su ve Hava Soğutmalı Inverter Teknolojisi'yle de tasarrufu yüksek, özel tasarımlı, kolay işletilebilir ve tak-unut prensibine dayalı soğutma sistem kurulumlarının Türkiye'deki en prestijli tesislerin ilk tercihi olduğunu açıklayan firma yetkilileri, Profsolar, fotovoltaik panelleriyle elektrik enerjisi de ürettiklerini belirterek, "Meytek Group güveniyle kurumsallaşan ve Meytek Enerji A.Ş. çatısı altında sektörle buluşan 'Profsolar PV Panel Güneş Enerji Sistemleri' güneşten aldığı gücü yaşamlara taşıyor. Beş yıldızlı pek çok turizm tesislerine müşteri beklentilerinin çok ötesinde gerçekleştirilen kurulumlarla, üretim ve ürün kalitesini gözler önüne seriyor. Profsolar, kullandığı yüksek teknolojiyle, bugün ve gelecekte kendi enerjisini kendisi üretebilen, bağımsız ve sürdürülebilir sistemler kurarken, tesislerde dört mevsim kesintisiz enerjinin gücünü yaşatıyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meytek, turİzme 'enerjİ' verİyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN