Sette'nin içinde 'Antalya' saklı

Kıral Büro Mobilyaları'nın Türkiye'ye mal olmuş Sette markası içinde Antalya'yı saklıyor. Sette, İtalyanca'da 7 anlamına geliyor

Giriş Tarihi: 23.1.2014
1996 yılında Alanya'da faaliyetine başlayan Kıral Büro Mobilyaları'nın Türkiye'ye malolmuş markası Sette'nin hikayesi 2006 yılında isim araştırmasıyla başlamış. Firma kurucusu ve Genel Müdürü Bilal Kıral marka ismini belirlerken dünya markası olmaya uygun olmasını ve mobilya konusunda dünyadaki trendleri belirleyen İtalya'yı anımsatmasını istemiş. Bunun yanısıra kendilerine uğur ve mutluluk getirecek, çok sevdikleri Alanya'yı da anımsatacak bir kelime olmasını istemişler. Önce Bilal Kıral'ın uğurlu sayısı olan 7'den yola çıkılmış. Bunun Antalya'nın 07 plakası olarak bölgeye gönderme yapılacağı düşünülmüş. İtalyanca'da yedi rakamının karşılığına bakılınca da SETTE kelimesi ortaya çıkmış. Sette'nin diğer dillerdeki karşılıklarına da bakıldığında Arapça'da karşılığının oturum olduğunu görmüşler. İste sonunda kendilerini dünya markası olma yolunda taşıyacak olan isim SETTE olarak belli olmuş.

TÜRKİYE'DE 52 NOKTADA

Sette'nin 2014 konseptiyle, zengin çeşit, hızlı, aktif destek ağı, hazır stoklar, mekana uygun özel çalışmalar sunan pazarlama ekibi ve standart üretim dışında mekanlara özel alternatifli konseptleriyle müşterisi ile buluştuğunu belirten Bilal Kıral, "Firmamız, ürünleriyle; cazip fiyat, esnek ve alternatifli stoklarıyla porföyündeki müşteriler ve iş çevrenizde farkındalık yaratmanıza imkan verecektir. Sette müşterilerini Sette ailesinin Alanya, Antalya, Manavgat/Side, İstanbul Modoko ve İstanbul Dudullu mağazalarının yanı sıra Türkiye'nin 52 farklı noktasında bayii kanalı ile buluşturuyor" dedi.

SEKTÖRÜN BELİRLEYİCİSİ

Sette Home Garden Office Ürünleri, iç mekan, dış mekan ve ofis mobilyası konusunda 18 yılı aşkın süredir ülkemizde ve birçok yabancı ülkede otel, kafe, restoran, kurumsal firmalar, kamu kurum ve kuruluşlarına kalite, estetik, ve inovasyon misyonunda sektörün belirleyicisi olma ilkesinden ödün vermeden, istikrarla ve devamlı gelişip büyüyerek hizmet veriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sette'nin içinde 'Antalya' saklı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN