Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sanayiden plan talebi

Akdeniz Sanayi Sitesi esnafı ile buluşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnafın plan tadilatı talebini karşılayacaklarının sözünü verdi

Giriş Tarihi: 30.1.2014
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan Mehmet Öztürk'ün Ahşap İşleri Bölümü'nde düzenlediği toplantıda, sanayi esnafıyla bir araya geldi. Sanayideki işyerlerinin, iş yoğunluğu kapasitesini karşılayamadığının altını çizen Öztürk, "Dükkânların büyütülmesi için plan tadilatı çalışması yapılmasını istiyoruz. Plan tadilatını rant için değil, gerekli olduğu için talep ediyoruz." dedi.

İLK ASFALT SANAYİYE
Başkan Tütüncü ise 5 yıllık görev süresi içerisinde sanayi sitesi çalışanlarıyla birlikte olmaya önem verdiğini hatırlattı. Sanayi sitesinin, esnafının hangi problemi olduysa çözmenin gayreti içerisinde olduklarına işaret eden Tütüncü, "2009 yerel seçim çalışmalarında Akdeniz Sanayi Sitesi'ne ne söz vermişsem yerine getirdim. Seçimden sonra ilk asfalt çalışmasını sanayi sitesinde başlattık. Süreç içerisinde sanayide ihtiyaç olan sokakların da asfaltını yaptık. Asfaltı yapılmayan 4 sokağı da önümüzdeki günlerde asfaltlayacağız" açıklamasını yaptı. Sanayinin şu an çözüm bekleyen en önemli probleminin imar meselesi olduğuna değinen Tütüncü, "Mekânlar geniş olursa üretim daha kaliteli oluyor. İmarla ilgili gerekli adımları atıyoruz. Planlama ile sanayinin havası değişecek ve modern hale gelecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanayiden plan talebi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN