Türkiye'nin en iyi haber sitesi

DTO Meclisi Alanya'da

Giriş Tarihi: 4.2.2014
Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi'nin Meclis Toplantısı, Alanya'da gerçekleştirildi. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ALTSO) düzenlenen toplantıya Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Antalya Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Anılgan, Meclis Başkan Yardımcısı Yusuf Demirel, Antalya Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bekir İnanç Kendiroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Celal Önel ile denizcilik sektöründen 50'ye yakın kişi katıldı.

ORTAK AKILDA ÇÖZÜMLER

Kaymakam Özdemir, sektörün sorunlarının olduğunun farkında olduklarını belirterek, "Başta limanlarımız olmak üzere, tur tekneleri ve balıkçı barınağının sorunları bulunuyor. Alanya'da her sorunu ortak akılla çözmeye çalışıyoruz. Tüm Alanya'da olduğu gibi bundan sonra da her zaman çözüm sürecinin içinde yer alacağız" dedi.

SORUNLARI BİLİYORUZ

DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu ise Alanya'da denizcilik sektörünün sorunlarını bildiklerini, bunların çözümüne ilişkin planlanan projelerin hayata geçirilmesi için görüşmeler yaptıklarını, pek çok kurum nezdinde gerekeni talep etmeye devam edeceklerini belirtti. Kendiroğlu ayrıca, meclis toplantılarını her ay bir ilçede yapmaya karar verdiklerini ve ilk toplantı için Alanya'yı seçtiklerini söyledi. Bir sonraki toplantının Manavgat'ta yapılacağı bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DTO Meclisi Alanya'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN