Türkiye'nin en iyi haber sitesi

DYP'liler Kepez'de Tütüncü ile birlikte

Giriş Tarihi: 10.2.2014

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü'nün seçim koordinasyon merkezi açılışında, 150 DYP'liyi temsilen 5 partiliye Ak Parti rozeti takıldı

Tekrar aday olan Ak Partili Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün seçim koordinasyon merkezi törenle açıldı. Sakarya Bulvarı üzerindeki Erdem Bayazıt Kültür Merkezi karşısındaki seçim ofisi açılışına, AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, Milletvekilleri Hüseyin Samani ve Sadık Badak, İl Başkanı Mustafa Köse ve çok sayıda partili katıldı.

DYP'LİLERE ROZET

törende Bakan Çavuşoğlu, Türel, Samani, Badak ve Tütüncü, Ak Parti'ye geçen 150 DYP'liyi temsil eden 5 kişiye rozetlerini taktı. Yaklaşık bin kişinin geldiği açılışa olan ilgi nedeniyle, caddenin bir şeridi trafiğe kapatıldı. 30 Mart'ta Başbakan'a Antalya'yı armağan edilmesini isteyen AB Bakanı Çavuşoğlu'nun ardından kürsüye gelerek Tütüncü'nün 5 yılda çok iyi bir dönem geçirdiğini ifade eden Türel, "Tütüncü başkanımın 5 yılda yaptığı başarılı hizmetleri, 30 Mart'tan sonra Büyükşehirdeki hizmetlerle buluşturmak suretiyle çok daha iyi bir noktaya taşıma zamanı gelmiştir. Bizler sizleri hiçbir zaman kandırmadık. Verdiğimiz her sözü yerine getirdik. Şimdi Kepez'i çok daha iyi noktalara taşıyacak muhteşem projelerle huzurunuza geliyoruz" diye konuştu.

BAYRAM GİBİ KATILIM TÖRENİ
Açılışı bir bayram günü olarak lanse eden Tütüncü, "Böylesi bayram gününü bizlere hediye ettiğiniz için teşekkür ederim. Beş yıl boyunca Kepez'in her bir noktasında Ak Parti belediyeciliğinin ayrıcalığını ortaya koyma suretiyle çalıştık. Hizmetlerin altına Ak Parti belediyeciliği imzasını attık ve halkımıza armağan ettik" diyerek seçimde tekrar kendisine oy verilmesini istedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DYP'liler Kepez'de Tütüncü ile birlikte
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN